کدخبر : 166801
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

۳ تیم خادمان رضوی در استان بوشهر حضور می‌یابند

بوشهر - معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه‌های زیر سایه خورشید با حضور سه تیم خادمان رضوی در استان برگزار می‌شود.
۳ تیم خادمان رضوی در استان بوشهر حضور می‌یابند

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، آنیتا مظفری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرصت مناسب دهه کرامت برای آشنایی نسل جوان با فرهنگ رضوی اظهار داشت: این فرهنگ در ایجاد نشاط اجتماعی باید استفاده شود.

وی اضافه کرد: باید این فرهنگ را در قالب برنامه‌های مختلف به قشر جوانان و نوجوان منتقل کنیم. برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی روی این فرهنگ غنی کار کنیم و همه دستگاه‌ها باید پای کار باشند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم استان کاروان‌های زیر سایه خورشید است که با حضور خادمان رضوی در سطح استان برگزار می‌شود و در شهرستان‌های مختلف استان برنامه‌هایی اجرا خواهد شد.

مظفری به اهمیت بالای برنامه‌های اوقات فراغت اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی هدفمند و منسجم می‌توانیم به اهداف مد نظر در این حوزه دست یابیم و باید نهایت استفاده را از وقت در این زمینه ببریم.

وی از برگزاری برنامه‌های نشست‌های کتابخوانی و باشگاه‌های کتاب خبر داد و اظهار داشت: باید تلاش شود که زمینه استفاده بهتر و بیشتر نوجوانان و جوانان از کتاب فراهم شود.

معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اجرای برنامه‌های هنری در تابستان خاطرنشان کرد: برنامه‌های متنوعی نیز توسط کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می‌شود.

وی گفت: پیش‌بینی می‌شود ۳۰ هزار نفر از برنامه‌های اوقات فراغت استان بوشهر استفاده کنند. در حوزه فضای مجازی نیز برنامه‌های خوبی داریم و از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین برنامه‌ها در این ایام استفاده خواهیم کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما