کدخبر : 166688
سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

پاسخ نیروهای مسلح به تهدیدات دشمنان قاطع و کوبنده خواهد بود

شیراز _ فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی و گروه های تروریستی در منطقه لحظه ای رصد می شود و پاسخ ما به هرگونه حرکت تهدیدآمیز آنها قاطع و کوبنده خواهند بود.
پاسخ نیروهای مسلح به تهدیدات دشمنان قاطع و کوبنده خواهد بود

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار هاشم غیاثی در دیدار با پیشکسوتان نیروهای مسلح با بیان اینکه تجربه‌های پیشکسوتان بخصوص در دوران دفاع مقدس الگو و شاخص حرکت برای نیروهای جوان است، گفت: نیروی انسانی مؤمن، ولایتمدار و انقلابی یکی از شاخصه‌های برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی در جهان است.

وی با تاکید بر لزوم استفاده مدیران جوان از دانش و تجربه پیشکسوتان در تدوین برنامه‌ها و طراحی راهبردها، گفت: روحیه جهادی، اتکای به توان داخلی و تفکر و اقدام انقلابی از جمله عوامل اصلی موفقیت نیروهای مسلح کشور در انجام مأموریت هاست.

فرمانده سپاه فجر افزود: نیروهای مسلح کشور از نظر ساخت تجهیزات و سلاح‌های دفاعی و بهره گیری از فناوری روز به خودکفایی رسیده‌اند و نیروهای نخبه و جوان در زمینه علم و فناوری دفاعی به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته‌اند.

سردار غیاثی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح برای مقابله با هرگونه تهدید آمادگی کامل دارند، گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی و گروه‌های تروریستی در منطقه بصورت لحظه به لحظه رصد می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک پاسخ قاطع و کوبنده خواهد بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما