کدخبر : 166684
سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

تیم دادرس هلال احمر اندیمشک به المپیاد کشوری اعزام می‌شود

اندیمشک - سرپرست جمعیت هلال احمر اندیمشک با بیان کسب رتبه نخست تیم دادرس اندیمشک در استان خوزستان، گفت: تیم دادرس اندیمشک به المپیاد کشوری دادرس اعزام می‌شود.
تیم دادرس هلال احمر اندیمشک به المپیاد کشوری اعزام می‌شود

مجید محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، اظهار کرد: طرح ملی دادرس با هدف آموزش به دانش‌آموزان برای کاهش سطح خسارات و تلفات جانی ناشی از حوادث در شهرستان، استان و کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: بر اساس تفاهم‌نامه جمعیت هلال احمر کشور و آموزش‌وپرورش کشور، طرح دادرس در مدارس و مقطع تحصیلی کلاس هشتم متوسطه آموزش کمک‌های اولیه و امداد و یک تیم متشکل از ۱۴ نفر در هر مدرسه به عنوان تیم دادرس تشکیل خواهد شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر اندیمشک با اشاره به کسب رتبه اول توسط تیم دادرس اندیمشک گفت: ۱۱ تیم منتخب پسران دادرس در هشت آزمون عملی شامل بخش‌های کنترلارزیابی، علائم حیاتی، احیای قلبی و ریوی، پانسمان، بانداژ، آتل‌بندی، اسکان اظطراری، آتل‌بندی، تخلیه اضطراری و پناه‌گیری، اطفای حریق و حمل مصدوم به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه تیم دادرس اندیمشک به المپیاد کشوری دادرس در کشوور اعزام می‌شود، افزود: تیم‌های بهبهان و باغملک نیز رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما