کدخبر : 166607
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

شهرستان تنگستان در بخش‌های مختلف، مستعد سرمایه‌گذاری است

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان تنگستان گفت:شهرستان تنگستان با داشتن قابلیت‌ها و مزیت‌های نسبی در بخش‌های مختلف صنایع دریایی، صنایع گردشگری و صنایع معدنی، شیلاتی و کشاورزی مستعد پذیرش سرمایه‌گذار می‌باشد.

شهرستان تنگستان در بخش‌های مختلف، مستعد سرمایه‌گذاری  است

آزاده محمدی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در شهرستان تنگستان اظهار داشت: روز اصناف، روزنه‌ای برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی، معنوی  این زحمتکشان عرصه کار و تلاش است.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان تنگستان افزود: در آیین حیات بخش اسلام، کار، تلاش، کسب درآمد و روزی حلال یکی از پایه‌های جامعه فرهنگی و مکتبی محسوب شده و در ردیف والاترین و بزرگترین عبادات قرار گرفته است و براساس آنچه در روایات اهل بیت(ع) مورد تأکید قرار گرفته کسب و کار حلال ریشه بسیاری از خلقیات و فرهنگ جامعه است.

وی بخش صنعت را مهمترین موتور محرکه اقتصاد دانست و بیان کرد: بی شک توسعه و گسترش سازمان یافته واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی می‌تواند در پیشرفت سراسری اقتصاد تولید و اشتغال کشور نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

 رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان تنگستان تصریح کرد: تردیدی نیست که تکیه بر توانمندی‌های صنعتی و معدنی از اساسی‌ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می‌شود. یقیناً توسعه و گسترش سازمان یافته واحدهای تولیدی و معدنی می‌تواند در پیشرفت سراسری اقتصاد و تولید و اشتغال در کشور نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.

محمدی ادامه داد: شهرستان تنگستان با داشتن قابلیت‌ها و مزیت‌های نسبی در بخش‌های مختلف صنایع دریایی، صنایع گردشگری و صنایع معدنی، شیلاتی و کشاورزی مستعد پذیرش سرمایه‌گذار می‌باشد.

وی عنوان کرد : امید است در سال ۹۸ در پرتو لطف الهی و بهره از فرمایشات مقام‌معظم رهبری  در سالی که بنام سال رونق تولید نامگذاری شده است با یک عزم‌ملی ،شاهد توسعه روز افزون مهمترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت باشیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از روش‌های علمی و دانش‌بنیان  در کلیه حوزه‌های تولید،توسعه صادرات غیرنفتی  و بهبود فضای کسب و کار ،توسعه صنایع معدنی و ساماندهی لجستیک تجار و تامین مالی و توسعه سرمایه‌گذاری در سایه تلاش ،تعامل  و هم‌افزایی و همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی،بانک‌ها و فعالیت بخش اقتصادی ،صنعت‌گران و معدن‌کاران اقدام موثری نمود.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان تنگستان ابراز کرد: ۱۰ تیرماه، روز صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، مهندسان صنعتی و کارگران زحمتکش کشور تبریک می‌گوییم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما