کدخبر : 166604
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

۱۰۵ گروه جهادی استان بوشهر تابستان به مناطق محروم اعزام می‌شوند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: در تابستان امسال بیش از ۱۰۰ گروه جهادی استان بوشهر به مناطق محروم اعزام خواهند شد.

105 گروه جهادی استان بوشهر تابستان به مناطق محروم اعزام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، ذوالفقار عباسی‌فر صبح  امروز در جمع خبرنگاران خواستار فرهنگ‌سازی در ارتباط با فعالیت‌های گروه‌های جهادی شد و اظهار داشت: فلسفه کار اردوهای جهادی خودجوش بودن است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با اشاره به ضرورت برجسته کردن اقدامات گروه‌های جهادی برای ترغیب مردم به سمت این اردوها، گفت: باید فضای خدمت را فراهم و جلوه‌های اجتماعی کار را برجسته کنیم.

وی با اشاره به اعزام بیش از ۱۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار استان و کشور اظهار کرد: بخشی از این اعزام ها به مناطق محروم بوشهر و بخشی دیگر اعزام گروه‌ها به استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

خدمات‌دهی ۴۵۰۰ نفر

عباسی‌فر با اشاره به اینکه در اردوهای جهادی تابستان چهار هزار و ۵۰۰ نفر در حوزه‌های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی و … ارائه خدمات می‌کنند، تصریح کرد: اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار استان بوشهر تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: افرادی که تمایل به خدمات رسانی به مردم محروم کشور را در قالب اردوهای جهادی داشته باشند، برای ثبت نام باید به پایگاه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما