کدخبر : 166519
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

معرفی نفرات برتر المپیاد استعدادیابی تیراندازی

سرپرست ه‍ئیت تیراندازی استان هرمزگان گفت: نفرات برتر المپیاد استعدادیابی نوجوانان تیراندازی هرمزگان مشخص شدند.

معرفی نفرات برتر المپیاد استعدادیابی تیراندازی

مجتبی عامری سیاهوئی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در بندرعباس از پایان رقابت ۴۸ساعته نوجوانان تیرانداز هرمزگان خبر داد و اظهار داشت: المپیاد استعدادیابی تیراندازی استان با حضور بیش از ۵۰ نفر از نوجوانان دختر و پسر طی دو روز ۶ و ۷ تیر ماه در سالن اختصاصی هئیت در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی بندرعباس به رقابت پرداخته و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

وی افزود: این رقابت‌ها با حضور ورزشکارانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، هئیت تیراندازی استان هرمزگان، شهرستان بندرعباس، بندر خمیر و تیم منتخب سپاه امام سجاد(ع)، شرکت پالایش نفت بندرعباس، تیم منتخب نیروی انتظامی، تیم منتخب نیروی دریایی سپاه و … شرکت کردند.

سرپرست هئیت تیراندازی استان هرمزگان گفت: ۴ نفر برتر در هر رشته به اردوی تمرینی که از طرف هئیت تیراندازی استان در راستای کسب مهارت‌های لازم و ارتقاء سطح کیفی تیراندازان و همچنین آمادگی لازم جهت شرکت در مسابقات استعدادیابی کشور برگزار خواهد شد دعوت می‌شوند.

عامری سیاهوئی سرپرست ه‍ئیت تیراندازی استان ضمن تشکر از آقای شهدادی دبیر محترم ه‍یئت استان ، از کادر داوری این المپیاد آقای عباسلو و خانم‌ها خاکساری، عالی‌پور، یداللهی، خدری و خشوی قدردانی کرد.

وی بیان کرد: این رقابت، باعث شد رفاقت‌ها در هـیئت بیشتر و حضور سروران و بزرگان در طول این دو روز نشان از جایگاه رفیع منش پهلوانی در رقابت‌هاست.

گفتنی است، نفرات برتر تفنگ بادی پسران به شرح ذیل است:

۱_منصور علی یاسی
۲_فرزاد دهقان پور
۳_محمد طه افسر
۴_علی رضا  زینلی

نفرات برتر تپانچه بادی پسران:

۱- سالاررستمی
۲_محمد  رستمی
۳_محمد حسین اطمینانی
۴_مهدی راغ
نفرات برتر تفنگ بادی دختران:
۱_ستایش عباسلو
۲_نیوشا احمدی
۳_کوثر عالی پور
۴_نگین میر شفیعی

نفرات برتر رشته تپانچه بادی دختران:

۱_ریحانه شکریان
۲_آذین شاهی
۳_فاطمه کمالی
۴_زهرا رستگاری

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما