کدخبر : 166511
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای ۱۰ پروژه مهم گازرسانی در بیش از ۱۵۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 پروژه مهم گازرسانی در بیش از 150 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد فعال و در حال اجرا است.

اجرای 10 پروژه مهم گازرسانی در بیش از 150 روستای کهگیلویه و بویراحمد

رحمان خادم در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در یاسوج، با اشاره به وضعیت خاص کوهستانی و نقاط صعب‌العبور استان اظهار کرد:‌ کار گازرسانی و خدمات‌دهی به مناطق محروم و کوهستانی و صعب‌العبور و هزینه‌های هنگفت مورد نیاز برای این نوع خدمت یکی از موانع مهم و گسترش توسعه استان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ پروژه مهم گازرسانی در بیش از ۱۵۰ روستای استان کهگیلویه و بویراحمد فعال و در حال اجرا است.

وی با بیان این‌که گاز را به همه نقاط استان خواهیم برد، افزود: همکاران ما در شرکت گاز استان علی‌رغم این نوع از سختی‌های کار توانستند در زمینه سلامت اداری در سطح کشور خوش بدرخشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که امیدواریم روزی همه روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار شوند، گفت: از پروژه گازرسانی مجموعه روستاهای دهنو، میان لوداب، شهرک پورشریف، آب مورد،گرگیان، گوزنان و …..بازدیدی داشتیم.

وی بیان کرد: این پروژه ۳۵ کیلومتر شبکه گذاری فلزی و پلی اتیلن با ۲ عدد ایستگاه CGS-TBS  و اعتبار ۴٫۵ میلیارد جهت گازرسانی به ۵۸۷ خانوار در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان این‌که پروژه گازرسانی به لوداب ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است بر تسریع در روند این پروژه تأکید و خاطرنشان کرد:  امیدواریم پیمانکار با راه‌اندازی اکیپ‌های کاری در هفته‌های آینده شاهد پیشرفت بهتر پروژه باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما