کدخبر : 166508
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

فارس من | صدور حکم عدم صحت ادعا درمورد دانشگاه امیرالمؤمنین (ع)

موضوع اعتراض در چند سال گذشته در محاکم قانونی از طریق شکایت پیمانکار مدعی، علیه یکی از کارکنان سابق دانشگاه مورد رسیدگی قرار گرفته و دادگاه با بررسی مدارک و مستندات پرداختی‌ها و انجام کارشناسی حکم به عدم صحت ادعا و بطلان آن صادر کرده است.

فارس من | صدور حکم عدم صحت ادعا درمورد دانشگاه امیرالمؤمنین (ع)

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از اهواز، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی  شده است و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

« صدای پیمانکار و کارگران ساختمان امیرالمومنین ع اهواز را بشنوید! » یکی از عناوینی بود که از طریق مخاطبان در سامانه فارس من به ثبت رسید که موضوع را از طریق دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) اهواز پیگیری کردیم.

در روزهایی گذشته چند نفر با حمل پلاکارد در مقابل دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) اهواز تجمع کرده بودند که در همین راستا روابط عمومی دانشگاه اطلاعیه‌ای در این خصوص منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است که موضوع اعتراض در چند سال گذشته در محاکم قانونی از طریق شکایت پیمانکار مدعی، علیه یکی از کارکنان سابق دانشگاه (مسئول عمرانی سابق دانشگاه) که با او نیز اختلافات شخصی مالی غیرمرتبط با دانشگاه داشته، مورد رسیدگی قرار گرفته و دادگاه با بررسی مدارک و مستندات پرداختی‌ها و انجام کارشناسی حکم به عدم صحت ادعا و بطلان آن صادر کرده است.

همچنین برای تنویر افکار عمومی به دلیل آنکه طرح موضوع در فضای مجازی به‌صورت یک‌طرفه موجب تشویش افکار عمومی و به زیر سؤال بردن حیثیت دانشگاه و روحانیت معزز و خوراک تبلیغاتی برای بیگانگان و فرصت‌طلبان و بدخواهان شده است، دانشگاه حق قانونی خود می‌داند از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری نماید.

در ادامه اطلاعیه بیان شد است که دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) براین باور است که محل رسیدگی به دعاوی حقوقی، محاکم قانونی است و نه کف خیابان و با شیوه­های جنجالی و اهانت‌آمیز که سبب هتک حرمت دانشگاه و سوء‌استفاده دشمنان گردد.

در همین راستا مسؤول سابق عمران دانشگاه نیز طی تماسی آمادگی خود برای ارائه مدارک و مستندات پرداختی‌ها و پاسخگویی به این ادعا را اعلام کرده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما