کدخبر : 166445
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

جبران خسارت واحدهای تولیدی خسارت دیده سیل تا پایان تیر ۹۸

معاون استاندار خوزستان با بیان اینکه تلاش می‌شود تا پایان تیر امسال نسبت به جبران خسارت واحدهای تولیدی در خوزستان اقدام شود، گفت: برخی از واحدهای صنعتی به دلیل آبگرفتگی در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز به صورت غیر مستقیم از سیلاب خسارت دیدند.

جبران خسارت واحدهای تولیدی خسارت دیده سیل تا پایان تیر ۹۸

به گزارش خبرگزاری  جنوب پرس ، و نقل از استانداری خوزستان، سید نوراله حسن زاده، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه تلاش می‌شود تا پایان تیر امسال نسبت به جبران خسارت واحدهای تولیدی در خوزستان اقدام شود،  اظهار کرد: برخی از واحدهای صنعتی به دلیل آبگرفتگی در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز و قطع بودن راه ارتباطی به صورت غیر مستقیم از سیلاب خسارت دیدند.

وی افزود: برخی واحدها نیز با وجود اینکه آب وارد واحد صنعتی آنها نشد اما امکان فعالیت نداشته اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ادامه داد: برخی واحدهای تولیدی هم به دلیل نبود مواد اولیه با توجه به مشکلات سیلاب امکان تولید نداشتند و در این زمینه دچار خسارت شدند.

وی گفت: به منظور رسیدگی به مشکلات این واحدهای صنعتی کارگروهی برای پایش مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی تشکیل شده که در آن خسارت همه واحدهایی که مستقیم دچار خسارت شده‌اند بررسی و میزان خسارت آنها برآورد شده است.

حسن زاده افزود: واحدهایی که در حوزه میراث فرهنگی نیز دچار مشکل شده‌اند باید از سوی این مجموعه میزان خسارت‌ها اعلام شود زیرا آمار اعلام شده با واقعیت‌ها اندکی متفاوت بوده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما