کدخبر : 166428
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

تعزیرات باید با متخلفین بازار برخورد کند

شیراز _ استاندار فارس گفت: اعتقاد داریم بازار ما اسلامی است به همین دلیل کسبه باید عدل و انصاف را رعایت کنند و تعزیرات نیز با متخلفین بازار برخورد کند.
تعزیرات باید با متخلفین بازار برخورد کند

به گزارش خبرنگار جنوب پرس ، ، عنایت‌الله رحیمی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با بیان اینکه ادارات از ورود دستگاه‌های نظارتی استقبال کنند، گفت: در حال حاضر با کسری بودجه در دولت مواجه هستیم و باید به گونه‌ای عمل کرد که تحریم‌ها فشاری بر معیشت مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر وارد نشود.

وی با بیان اینکه مردم انتظار جواب درست از ما دارند، گفت: اگر جواب ما نه است می‌توان آن را با زبان درست و راهنمایی کامل بیان کرد و اینکه هم نه و هم بله را از سر بی مهری و بی انگیزگی و بی مسئولیتی مطرح کنیم قابل قبول نیست.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به نظارت بر بازار گفت: اعتقاد داریم بازار ما اسلامی است لذا کسبه باید عدل و انصاف را رعایت کنند و اگر کسی در این بازار تخلف کرد تعزیرات باید با او برخورد کند.

رحیمی با اشاره به حمایت از تولید و اشتغال، ایجاد بسترهای سرمایه گذاری سالم، گفت: کنترل بازار و برخورد با محتکرین، حقوق شهروندی، امید آفرینی، تعامل فرهنگی و ایجاد زمینه لازم برای فرهنگ پذیری و جامعه پذیری برای جوانان و اقشار مختلف از جمله انتظارات از رئیس کل جدید دادگستری است.

وی با اشاره به برخوردهای خشن در بحث فرهنگی گفت: برخوردهای خشن و بگیر و ببند در مباحث فرهنگی، جواب نمی‌دهد.

استاندار فارس در خصوص با توان دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: این مهم برمبنای آموزه‌های دینی و با تکیه بر توان داخلی و همچنان توان دفاعی را به رخ دشمنان کشید که هیمنه پوشالی آنها را ضعیف‌تر کرد.

رحیمی در خصوص حرکت رئیس جمهور آمریکا در خصوص تحریم برخی از مسئولان ارشد جمهوری اسلامی اضافه کرد: کسی که خود را سردمدار حقوق بشر می‌داند به گونه‌ای عمل کرد که یک رهبر مذهبی جهانی را در لیست تحریم‌های خود قرار می‌دهد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما