کدخبر : 166318
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

پای کارترین یگان حفاظت کهگیلویه و بویراحمد از دیدگاه دادستان

یگان حفاظت در راس پی‌گیری و مقابله با اقدامات غیر قانونی و فراقانونی قرار دارد و این وظیفه در استانی مثل کهگیلویه و بویراحمد سخت‌تر از سایر استان‌ها به نظر می‌رسد.

پای کارترین یگان حفاظت کهگیلویه و بویراحمد از دیدگاه دادستان

به گزارش خبرگزاری  جنوب پرس ، از یاسوج یکی از مهم‌ترین وظایف در برخی از دستگاه‌ها که با حفظ اموال عمومی و انفال سر و کار دارند بر عهده یگان‌های حفاظت است.

برای مثال استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت وسعت بیش از بسیاری از استان‌ها منطقه حفاظت شده تحت کنترل محیط زیست و یا جنگل‌ها و مراتع تحت حفاظت منابع طبیعی دارد.

در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از بسیاری استان‌های دیگر شاهد استفاده غیر مجاز از آب و برق هستیم و شاید یکی از دلایل اصلی به عدم ایجاد زیرساخت‌ها برمی‌گردد که برخی مردم مجبور به انجام چنین کاری می‌شوند.

بنابراین یگان حفاظت دستگاه‌ها وظیفه‌ای مهم بر عهده دارند که در نشست خبرنگاران با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از این یگان‌های استان مورد تقدیر و تمجید دادستان قرار گرفت.

مهرداد کرمی مدعی العموم و دادستان مرکز استان از یگان حفاظت راه و شهرسازی استان تقدیر کرد و گفت: بسیاری از اراضی شمال شهر یاسوج را که مورد تعرض قرار گرفته بود به نام دولت ثبت کردیم که یگان حفاظت ادار‌ه‌کل راه  و شهرسازی استان به مانند همیشه پای کار بود و باید ویژه از آن‌ها تقدیر کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما