کدخبر : 165821
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

تغییر سه روزه ساعت کار مراکز اداری هرمزگان به دلیل گرمای هوا

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت کار اداری مراکز دولتی و غیر دولتی استان هرمزگان از 26 تا 28 خرداد به دلیل گرمای هوا خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، نازنین شیبانی عصر امروز با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به سازمان‌ها، ادارات کل، شرکت‌ها، موسسات دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، موسسات عمومی غیر دولتی، شهرداری‌ها و موسسات آموزشی اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و بروز گرمای شدید در استان و به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال شهروندان به این وسیله ساعت کار اداری در هرمزگان در روزهای ۲۶ لغایت ۲۸ خرداد از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۲ خواهد بود.

وی افزود: ساعات کار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، خدماتی، امدادرسانی و آتش نشانی نیز به روال سابق است، ضمن آنکه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در ایام تابستان دایر نخواهند بود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به صرفه‌جویی در مصرف برق نظارت داشته باشند و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی با دستگاه متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

شیبانی گفت: صداو سیمای مرکز خلیج فارس، همکاری لازم درخصوص ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و تشویق مردم به این کار با شرکت برق استان را در دستور کار داشته باشد.

به گزارش فارس وی خاطرنشان کرد: همچنین شرکت توزیع نیروی برق استان به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق صنایع و حوزه‌های تجاری در دوره زمانی یاد شده تاکید و موارد تخلف را به استانداری گزارش دهد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما