کدخبر : 165723
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

هرگونه تعرض قاچاقچیان برخورد قاطع مرزبانان را به همراه دارد

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: هرگونه تعدی و تعرض قاچاقچیان به مأموران، قطعاً برخورد قاطع مرزبانان را به همراه دارد.
هرگونه تعرض قاچاقچیان برخورد قاطع مرزبانان را به همراه دارد

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، ، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا ضمن تشریح سفر دو روزه خود به استان هرمزگان، اظهار کرد: طی چند روز گذشته ۲ نفر از دریابانان استان هرمزگان در درگیری با قاچاقچیان به شهادت رسیدند که در پی این شهادت مظلومانه، موجی یکپارچه از حمایت‌های مردمی برپا شد و از سوی دیگر این جنایت توسط مرزنشینان شیعه و سنی، مسئولان محلی و علمای منطقه محکوم شد.

وی با اشاره به پیگیری جدی مرزبانی برای برخورد سریع با عاملان این جنایت از عزم جدی مسئولان دستگاه قضائی استان هرمزگان برای تسریع، پیگیری و صدور حکم مناسب در حداقل زمان ممکن خبر داد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برگزاری جلسه فوق العاده شورای تأمین استان هرمزگان با حضور استاندار و سایر اعضا، تصریح کرد: در این نشست، به منظور برخورد قاطع و سریع با هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت در سطح منطقه، تصمیمات بسیار خوبی با همراهی سایر دستگاه‌های استانی گرفته شد که قطعاً در امنیت منطقه تأثیرگذار است.

سردار رضایی تاکید کرد: هرگونه تعدی و تعرض قاچاقچیان به مأموران، قطعاً برخورد قاطع مرزبانان را به همراه دارد.

وی با تقدیر و تشکر از رئیس شورای تأمین استان هرمزگان به منظور حمایت از دریابانان، گفت: امید است با همکاری سایر دستگاه‌های استانی، توان عملیاتی مرزبانان در منطقه بیش از پیش افزایش یابد تا امنیت پایدار و مطلوب هم برای مردم فراهم شود.

فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: سخنرانی قاطع امام جمعه اهل سنت منطقه در محکوم کردن اقدام مخلان نظم و امنیت، نقطه عطفی در همراهی مرزبانان و مرزنشینان برای تحقق امنیت پایدار در منطقه است.

سردار رضایی با اشاره به اهمیت اقدامات ایجابی در منطقه، از همه دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌ها به ویژه صدا و سیما و رسانه‌های استان، خواست برای آگاه سازی مرزنشینان از قوانین و مقررات مرزی، اقدامات سلبی را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما