کدخبر : 16549
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

کشف ۱۰۸ کیلوگرم حشیش از یک دستگاه تریلر در استان بوشهر

جنوب پرس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 108 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه تریلر در استان بوشهر خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، حیدر عباس‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر در راستای مبارزه با مواد مخدر تلاش‌های بسیار خوبی از ابتدای سال جاری انجام داده و باندهای زیادی در این مدت شناسایی و متلاشی‌ شده است.

وی در مورد محموله ۱۰۸ کیلوگرمی حشیش که در استان بوشهر کشف‌ شده است، افزود: این محموله در یک دستگاه تریلر از یکی از استان‌های جنوبی کشور بارگیری شده بود و در یکی از محورهای مواصلاتی استان با هوشیاری مأموران نیروی انتظامی شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: پس از یک هفته کار اطلاعاتی که توسط نیروی انتظامی استان صورت گرفت محموله ۱۰۸ کیلوگرمی حشیش شناسایی و کشف شد و در این ارتباط نیز سه نفر دستگیر شدند.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون دو تن و ۴۴۳ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر شناسایی و ۱۲۰ باند مواد مخدر نیز منهدم شده است.

وی بیان کرد: در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و جمع‌آوری قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در استان، ۹۴۸ طرح در سطح شهرستان‌های استان انجام‌ شده است.

براساس این گزارش فارس، فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر مصمم است تا با قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در استان برخورد جدی کند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما