به گزارش جنوب پرس ، پرویز یزدانپناه که تنها یک روز پیش به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گمارده شده بود امروز  رئیس بیمارستان بزرگ شهید جلیل شهر یاسوج را به عنوان بزرگترین مرکز درمانی این استان برکنار کرد.

به گزارش فارس، برکناری نوریان در حالی صورت می‌گیرد که نسبت به بکارگیری نیروها در این بیمارستان تازه تاسیس نزد مردم به خصوص جوانان جویای کار شهر یاسوج سوالات بسیاری مطرح است.

یزدانپناه دقیقا به گفته خود در روز تودیع و معارفه عمل کرد آن جا که اولا از سیاسیون خواست در کار دانشگاه دخالت نکنند و ثانیا به کارگیری هرگونه نیرو به صورت فله‌ای و خویشاوندی را منع کرد و با قاطعیت گفت که اجازه هیچ گونه بکارگیری نیرو بدون برگزاری آزمون را در استان نمی‌دهد.

به گزارش فارس خبرنگارانی که در آیین تودیع و معارفه حضور داشتند به خوبی در چهره سیاسیون حاضر در جلسه خشم برگرفته از این سخنان یزدانپناه را مشاهده کردند همان‌هایی که تا قبل از بیان چنین اظهارات صریح و شفافی از سوی مدیر جدید ابتدا برای او کف می‌زدند ولی هنگامی که حرف‌های متفاوتی در خصوص برخورد با تخلفات از یزدانپناه شنیدند گویی که آب سردی روی آن‌ها ریخته باشند!.