کدخبر : 165471
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یابد

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با اشاره به اهمیت حفظ سلامت نیروها به منظور تداوم روند تولید و توسعه پایدار، گفت: در همین راستا سطح دانش بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقاء یابد.

به گزارش جنوب پرس ، محمدعلی دادور عصر سه شنبه در نشست با مسؤولان بهداشت هرمزگان اظهار داشت: تعامل شبکه بهداشت استان با صنایع امری ضروری است و ما توقع داریم اداره بهداشت در راستای ارتقا سطح دانش بهداشتی صنایع کلاس‌های آموزشی بیشتری را برگزار کند.

وی افزود: توجه به بهداشت در صنایع بسیار حائز اهمیت است، زیرا حفظ سلامت نیروها برای ادامه روند تولید و ایجاد توسعه پایدار در درجه اولویت بالایی قرار دارد.

دادور با اشاره به برپایی غرفه‌های سنجش فشارخون در پالایشگاه ستاره خلیج فارس به مناسبت آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون بالا، گفت: در تدارک برنامه‌ای هستیم تا خانواده پرسنل را نیز در این طرح مشارکت دهیم.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش دیگری از صحبتهای خود بیان داشت: در شرایط فعلی نقش ستاره خلیج فارس نقشی استراتژیک در معادلات انرژی و امنیت منطقه است.

به گزارش ایرنا وی خاطرنشان کرد: ستاره خلیج فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و متعلق به تمام مردم ایران و هرمزگان است و به زودی خبرهای خوبی از این پالایشگاه به گوش مردم ایران خواهد رسید.

دادور تاکید کرد: هدف ستاره خلیج فارس جلوگیری از صادرات مواد خام و تبدیل آن به فرآورده‌های با ارزش تر است و این مساله می‌تواند به اشتغالزایی گسترده در استان هرمزگان و کشور بیانجامد و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در زمینی به مساحت ۷۰۰ هکتار در ضلع غربی پالایشگاه بندرعباس ساخته شده و ظرفیت این پالایشگاه ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی است که در قالب سه فاز ۱۲۰ هزار بشکه‌ای در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما