کدخبر : 165345
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

صدور ۴۷ مجوز قانونی فعالیت در سواحل هرمزگان

جنوب پرس: استاندار هرمزگان از صدور ۴۷ مجوز قانونی فعالیت در سواحل هرمزگان در دو سال اخیر خبر داد و گفت: ساماندهی و مدیریت سواحل استان هرمزگان باید بر مبنای استاندارد، سیاست گذاری و راهبری دقیق و مشخص انجام شود.
13980319001194_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، فریدون همتی عصر امروز در نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان هرمزگان اظهار داشت: از سال ۱۳۷۰ تاکنون تعداد ۱۰۵ مورد تقاضای دریافت مجوز جهت فعالیت و ایجاد تاسیسات از جمله در زمینه گردشگری و بنادر، در حوزه سواحل استان هرمزگان از سوی دستگاه‌های دولتی و همچنین بخش خصوصی ارائه شده است.

وی ادامه داد: طی دو سال اخیر با فعالیت و پیگیری خوب کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان، تعداد ۴۷ مورد مجوز قانونی فعالیت در سواحل استان هرمزگان صادر شده است.

استاندار هرمزگان افزود: سیاست‌گذاری دقیق همراه با اجرای مناسب در راستای صدور مجوز و جلوگیری از فعالیت‌های غیرقانونی در سواحل، آثار مناسبی را طی سال‌های اخیر در استان هرمزگان به همراه داشته است.

همتی تصریح کرد: دستگاه‌های دولتی و مناطق آزاد که اقداماتی را در حوزه سواحل، جزایر و بنادر استان انجام داده‌اند، ملزم به دریافت مجوز برای فعالیت از سوی سازمان بنادر و دریانوردی هستند.

وی گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده در این نشست، این دستگاه‌ها تا پایان تیرماه سال جاری فرصت دارند تا مسائل خود در این حوزه را حل کنند و مجوز قانونی فعالیت را دریافت نمایند و در غیر این صورت سازمان بنادر و دریانوردی این اختیار را دارد که برخورد قانونی را با تخلفات انجام دهد.

به گزارش فارس استاندار هرمزگان تاکید کرد: ساماندهی و مدیریت سواحل استان هرمزگان باید بر مبنای استاندارد، سیاست‌گذاری و راهبری دقیق و مشخص انجام شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما