کدخبر : 165316
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

مدیران درب اتاق خود را به روی مردم باز کنند

جنوب پرس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مدیران برخی از روزها را برای ارتباط مستقیم با مردم اختصاص دهند و حرف مردم را بیشتر بشنوید.

مدیران درب  اتاق خود را به روی مردم باز کنند

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از شهرستان دشتستان، مجید خورشیدی امروز در نشست شورای اداری  دشتستان در بخش سعدآباد با بیان اینکه مردم ارباب و ما نوکران مردم هستیم و به این خادمی باید افتخار کنیم، اظهار داشت: باید برای خدمت به مردم از ظرفیت‌ها استفاده کرد چراکه ارزش و قدر این مردم بسیار بالا است و هر خدمتی هم داشته باشیم حداقل وظیفه را انجام داده‌ایم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: باید به این مردم بدون تبلیغات و بدون منت و به صورت خالصانه خدمت کنیم.

وی با اشاره به اینکه در برخی ادارات ارباب رجوع  تکریم نمی‌شود ، خواستار رعایت پاک‌دستی و نظارت ویژه در این زمینه شد و عنوان کرد: مدیران  برخی از روزها را برای ارتباط مستقیم با مردم اختصاص دهند و حرف مردم را بیشتر بشنوید.

خورشیدی با اعلام اینکه مردم از بسیاری از اقدامات صورت گرفته بی‌اطلاع هستند و باید اطلاع‌رسانی مناسب در مورد اقدامات دولت به مردم انجام شود،تصریح کرد: نباید اغراق کنیم بلکه باید اطلاع‌رسانی مناسب انجام شود.

وی  یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی مدیران مسئله ارتباط مدیران با رسانه‌ها خواهد بود .افزود:  شوراها در وظایفشان ورود به مسئله تقسیمات کشوری دیده نشده است و نباید با دخالت در چنین مسائلی مردم را وارد گردنه‌ای کنیم که خسارت ببینند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه مسئله تقسیمات کشوری شرایط خاص خود را دارد افزود: طرح مسئله تقسیمات کشوری از سوی نامزدهای انتخابات مجلس پذیرفتنی نیست، زیرا این موضوع الزامات خود را دارد.

وی با تأکید بر تعیین محدوده شهر سعدآباد اشاره و بیان کرد: موضوع ارتباطات در منطقه سعدآباد نیز از دیگر مسائلی است که باید مدنظر باشد و امیدواریم طی ۱۵ روز آینده گزارشی تهیه و راه‌کارها برای عبور از این مشکل اتخاذ شود.

خورشیدی با اشاره به رفع مشکل و مسئله میدان نفت نرگسی، خاطرنشان کرد: زمینه‌های برگزاری انتخاباتی شکوهمند و پرشورتر از ادوار قبلی انتخابات فراهم شود.

وی تأکید کرد: با توجه به تحریم‌هایی که از سوی دشمنان اتخاذ شده، حضور در انتخابات می‌تواند بیانگر پایبندی مردم به نظام و انقلاب باشد. همه باید با ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما