کدخبر : 165161
پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز آماده‌سازی ایستگاه پمپاژ اراضی ۲۰ روستا در شعیبیه

جنوب پرس: فرماندار شوشتر گفت: کار آماده‌سازی ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی شعیبیه شوشتر که آب اراضی کشاورزی 20 روستا را تأمین می‌کند و در سیلاب اخیر آسیب دید از امروز آغاز شده است.

آغاز آماده‌سازی ایستگاه پمپاژ اراضی 20 روستا در شعیبیه

حسین پنبه‌دانه پور فرماندار شوشتر پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب پرس ، در شوشتر، اظهار کرد: کار لایروبی دهانه ورودی، سرویس پمپ‌ها و آماده‌سازی ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی شعیبیه شوشتر که در سیلاب اخیر دچار خسارت شده بود از امروز آغاز شده است و قبل از آغاز کشت تابستانه وارد مدار می‌شود.

وی افزود: بخش‌هایی از ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی شعیبیه که آب اراضی کشاورزی ۲۰ روستا را تأمین می‌کند در سیلاب خوزستان زیرآب رفت و دهانه‌های ورودی آن با گل‌ولای مسدود شد که بیش از ۲٫۵ میلیارد تومان به آن خسارت وارد شد.

فرماندار شوشتر با اشاره به برقراری راه ارتباطی تمامی روستاهای بخش شعیبیه، عنوان کرد: در سیلاب فروردین به ۶۶ کیلومتر از راه روستایی شعیبیه و ۱۰۰ مورد ابنیه فنی شامل پل‌ها و آب‌نماها حدود ۴۳ میلیارد تومان خسارت وارد شد.

وی گفت: لکه‌گیری و بهسازی برخی محورها در حال انجام است اما برای اقدامات اساسی در خصوص احداث ابنیه فنی و روکش آسفالت نیاز به تخصیص اعتبارات است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما