کدخبر : 165144
پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

ظرفیت مکان های گردشگری یاسوج تکمیل شد/آمادگی روستاهای هدف گردشگری

جنوب پرس: یاسوج- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت مکان های گردشگری مرکز استان تکمیل شده است.
ظرفیت مکان های گردشگری یاسوج تکمیل شد/آمادگی روستاهای هدف گردشگری

به گزارش خبرنگارجنوب پرس ، ، محمود باقری ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از وضعیت مکان های گردشگری شهر یاسوج، افزود: با توجه به آغاز تعطیلات عید فطر و حضور گردشگران در مرکز استان، ظرفیت مکان های گردشگری شهر یاسوج در مناطقی مانند آبشار یاسوج تکمیل شده است.

باقری با بیان اینکه اقدامات لازم برای ساماندهی حضور مسافران و مدیریت خدمات سفر در جلسات پیش از آغاز تعطیلات انجام شده است، اظهار کرد: گردشگران می توانند از ظرفیت مناطق بوم گردی و روستاهای هدف گردشگری استفاده کنند.

باقری خاطرنشان کرد: روستاهایی مانند کریک و کاکان ظرفیت مناسبی برای گردشگری محسوب می شوند و آمادگی میزبانی از گردشگران را دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در منطقه چشمه سلام کاکان خبر داد و گفت: این برنامه تا ۱۷ خرداد ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بازدید از وضعیت خدمات دهی در مناطق گردشگری نیز هدفگذاری شده است، اظهار کرد: با حضور دستگاه های متولی، بازدید هایی از مناطق مختلف انجام می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما