کدخبر : 165105
چهارشنبه 15 خرداد 1398 - 20:25
فاقددیدگاه
پرینت

رفع مشکل آب آشامیدنی شهرهای استان در اولویت کار مسؤولان باشد

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: مسؤولان در فضای ملی و استانی در رابطه با حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان، اشتغال، مسکن جوانان تلاش کنند و رفع مشکل آب آشامیدنی شهرهای استان در اولویت کار مسؤولان باشد

رفع مشکل آب آشامیدنی  شهرهای استان در اولویت کار مسؤولان باشد

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک این عید آسمانی اظهار داشت: امید است همه نمازها، روزه‌ها و دعاهای مومنان به احسن وجه مقبول درگاه ایزد منان قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر ابراز کرد: ماه مبارک رمضان با تمام ویژگی‌های آن تمام شد اما تربیت یافته‌گان این ماه با عظمت باید تلاش کنند رمضانی بمانند. خداوند در کتاب آسمانی قرآن کریم فرموده‌اند که قبل از اینکه انسان‌ها دعاها کنند، آن‌ را اجابت می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به دشمنی آمریکا و غرب در منطقه غرب آسیا  تصریح کرد: آمریکا و دشمنان به شدت علیه ملت‌های مختلف در جهان، مسلمانان و ملت ایران فعال است ولی به یقین پیروزی نزدیک است.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف تصریح کرد: مسؤولان در فضای ملی و استانی در رابطه با حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان، اشتغال، مسکن جوانان تلاش کنند و رفع مشکل آب آشامیدنی  شهرهای استان در اولویت کار مسؤولان باشد.

امام جمعه بوشهر حمایت از جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: حمایت از جوانان، حل مشکلات گرانی و رسیدگی به فقرا و مستمندان باید در اولویت برنامه مسؤولان قرار بگیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما