کدخبر : 165085
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

حل مشکلات جوانان در اولویت برنامه مسئولان باشد

جنوب پرس: دیلم - امام جمعه دیلم گفت: مسئولان مشکل مسکن و معیشت مردم و جوانان را در اولویت برنامه های اساسی خود قرار دهند.
حل  مشکلات جوانان در اولویت برنامه مسئولان باشد

به گزارش خبرنگار  جنوب پرس ،  حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری در خطبه‌های نماز عید سعید فطر دیلم ضمن تبریک این روز گفت: عید فطر روز عرضه اعمال، حسابرسی، روز آمرزش گناهان و روز سعادت و پاکی است.

وی افزود: عید فطر روز شروع دوباره زندگی و روز بازگشت به فطرت نخستین انسان و مظهر وحدت مسلمانان و شکوه و عظمت اسلام است.

امام جمعه دیلم گفت: بزرگترین دستاورد ماه رمضان در سایه عبادت روزه، دعا، تلاوت قرآن و تقوای الهی است که باید کوشید دستاوردهای ماه رمضان را پاس بداریم.

وی بیان کرد: ماه مبارک رمضان بزرگترین کلاس تربیتی که شرکت کردیم و یکی از فرصت‌های نابی که خداوند در اختیار بندگانش قرارداد که باید دستاوردهای آن را حفظ کنیم.

حسینی بوشهری اظهار داشت: از حضور باشکوه مردم در مراسم مذهبی ملی و شب‌های لیالی القدر و راهپیمایی روز قدس مراسم رحلت حضرت امام و فتح خرمشهر و نماز عید سعید فطر و از حضور جوانان در مراسم ماه رمضان و روحانیون عزیز که پرچمدار هدایت مردم را برعهده دارند و همکاری بی شائبه‌ای در این مدت از خود نشان دادند تقدیر و تشکر می‌کنم.

امام جمعه دیلم با اشاره به سی امین سالگرد ارتحال امام (ره) صریح کرد: امام حق زیادی برگردن همه داشت و دارد و ملت ایران همیشه قدردان ایشان بوده و هستند.

وی گفت: یکی از بزرگترین درس‌هایی که حضرت امام خمینی (ره) به ما داد درس استقامت و مقاومت و خستگی ناپذیری و شکست ناپذیری در مقابل دشمنان بود و امروز این درس بزرگ در سراسر جهان نمود پیدا کرده است.

امام جمعه دیلم افزود: امروزه یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی حضور مسئولین در کنار مردم است که الحمدالله مسئولین ما این کار را انجام می‌دهند و مسئولان باد قدردان مردم باشند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مردم امروز دچار مشکلات اقتصادی هستند اما با وجود این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های که در کشور وجود دارد مسئولان باید در حل این مشکلات و خدمت بیشتر به مردم تلاش کنند.

وی گفت: مسئولان مشکل مسکن و معیشت مردم و جوانان را در اولویت برنامه‌های اساسی خود قرار دهند.

حسینی بوشهری اضافه کرد: یکی از مشکلات عمده امروز مردم ما مشکل کم آبی است و امسال با توجه به اینکه از بارش‌هایی الهی و این نعمت خوب برخوردار بودیم اما باز هم این مشکل بشدت مردم را نگران و با مشکل مواجه کرده و هم مسئولین استانی و هم شهرستانی تلاش خود را در راستای خدمات رسانی مطلوب داشته باشند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما