کدخبر : 165084
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

معضل بی‌آبی در استان بوشهر حل شود/ لزوم رفع مشکلات جوانان

جنوب پرس: بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار تلاش برای رفع مشکلات جوانان شد و گفت: مسئولان تلاش کنند تا مشکلات آب استان بوشهر حل شود.
معضل بی‌آبی در استان بوشهر حل شود/ لزوم رفع مشکلات جوانان

به گزارش خبرنگار جنوب پرس ، ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در خطبه‌های نماز عید سعید فطر بوشهر ضمن تبریک به این مناسبت اظهار داشت: ماه رمضان ماه پرخیر و برکتی است و امیدوارم بهره کافی را از این ماه برده باشید.

وی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم خاطرنشان کرد: مومنان همچنان باید حالت معنوی ماه مبارک رمضان را برای خود حفظ کنند و تربیت یافته‌گان این ماه با عظمت باید تلاش کنند رمضانی بمانند.

امام جمعه بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره امام و تبریک سالروز ولایت مقام معظم رهبری اضافه کرد: دشمنان از همه ظرفیت‌ها برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب استفاده می‌کنند ولی جهان اسلام پیروز است.

وی خواستار تلاش همه مسئولان برای رفع مشکات استان شد و ادامه داد: مسئولان باید در حل مشکلات و حمایت از جوانان تلاش و کوشش کنند و از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری آب را یکی از چالش‌های اساسی در استان بوشهر دانست و افزود: حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر باید با جدیت پیگیری شود.

وی خواستار بهبود وضعیت اشتغال جوانان شد و گفت: مسئولان باید با جدیت پیگیر حمایت از جوانان، حل مشکلات گرانی و رسیدگی به فقرا و مستمندان باشند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما