کدخبر : 165035
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

روند افزایش دما در سطح استان بوشهر تا پایان هفته ادامه دارد

بوشهر - کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: روند افزایش دما در سطح استان بوشهر تا پایان هفته ادامه دارد.
روند افزایش دما در سطح استان بوشهر تا پایان هفته ادامه دارد

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ،  اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا و تداوم هوای گرم و نسبتاً مرطوب در سطح استان طی امروز و روزهای آینده است.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود طی این مدت وزش ملایم باد در طول روز، در برخی ساعات غبار محلی و در صبحگاه در پاره ای از نقاط مه رقیق از پدیده های غالب در سطح استان باشد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به سبب استقرار یک الگوی تابستانه بر جو استان، روند افزایش دما در سطح استان بوشهر تا پایان هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با غبار محلی، گاهی افزایش ابر و وزش ملایم باد، طی صبحگاه در برخی نقاط مه رقیق پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: جهت وزش باد متغیر غالباٌ شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ و در بعد از ظهر در برخی نقاط گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۶۰ گاهی تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما