کدخبر : 164983
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

ورود بخش صنعت و بازار به حمایت از ایتام/ ساخت ۵۴ مدرسه در هرمزگان

جنوب پرس: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: برنامه اصلی سازمان صنعت معدن و تجارت در سال‌جاری، حمایت از ایتام است .

ورود بخش صنعت و بازار به حمایت از ایتام/ ساخت ۵۴ مدرسه در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از بندرعباس، خلیل قاسمی شامگاه یکشنبه در همایش تجلیل از خیرین اصناف اظهار داشت: امسال وزیر صنعت، معدن و تجارت طی ابلاغیه‌ای که داشتند بحث مسؤولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی را مطرح کردند.

وی ادامه داد: در چند بخش در استان حرکت‌های خوبی صورت پذیرفته که مدرسه‌سازی و مشارکت در برنامه‌های اجتماعی شهر از آن جمله هست.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ابراز داشت: علاوه بر کارهای انجام‌شده در بازار، از ظرفیت تشکل‌ها نیز استفاده می‌کنیم تا بتوانیم در شرایط مهیاشده، حرکتی منسجم را انجام دهیم.

قاسمی خاطرنشان کرد: امروز ظرفیت را در حوزه بازار استان اعلام می‌کنیم که سال ۹۸ را فقط ایتام را تحت پوشش قرار دهیم و هر اتحادیه‌ای، کسبه معروف خودش را وارد این موضوع  کند که اگر به برنامه‌ریزی مدون باشد همه می‌توانند در این امر خیر مشارکت کنند.

وی ابراز داشت : در بحث مدرسه‌سازی ما ۵۴ مدرسه را سال گذشته هدف‌گذاری کردیم که بخشی از آن آغاز شده بخشی دیگر در حال شروع است.

گفتنی است، در این همایش از ناصر فخاریان نائب رئیس دوم اتاق و رئیس اتحادیه فرش و مبلمان بندرعباس، حسین کوهگرد رئیس اتحادیه مصالح ساختمان و آهن آلات بندرعباس و رئیسی رئیس اتحادیه انبارهای تجاری و جرثقیل به موجب حمایت از ایتام شهرستان تقدیر به عمل آمد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما