کدخبر : 164977
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری آئین اختتامیه المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس

آئین پایانی دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس با تقدیر از نفرات برتر در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

برگزاری آئین اختتامیه المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از بندرعباس، عباس امینی زاده شهردار بندرعباس ظهر امروز در این آئین اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا است که این میهمانی با میهمانی‌های بشری متفاوت است و چون در میهمانی خداوند روح عبودیت و معنویت جاری بوده، در آن از بندگان با مغفرت الهی پذیرایی می‌شود.

وی افزود: از آنجا که در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان قرار داریم آرزومندم همه مؤمنان بهره کافی و وافی را از این ماه مبارک برده باشند.

شهردار بندرعباس ادامه داد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، علاوه بر برگزاری مسابقات ورزشی شهروندی در رشته‌های مختلف، دوازدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس را برگزار کرد.

امینی زاده تصریح کرد: از برگزاری شایسته این مسابقات کمال تشکر را دارم و چنین برنامه‌هایی می‌تواند آثار خوبی را داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در کنار هم بودن و جمع شدن کارکنان مجموعه بزرگ شهرداری بندرعباس منجر به هماهنگی بیشتر در سیستم می‌شود و این‌گونه فعالیت‌ها باعث شورونشاط بیشتر کارکنان می‌شود.

شهردار بندرعباس ابراز داشت: با وجود فشارهای اجتماعی مختلف برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی موجب ارتقای روحیه شهروندان می‌شود که با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر می‌توانیم شورونشاط اجتماعی را ارتقا دهیم.

امینی زاده گفت: در پایان از حضور کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس و همه افرادی که در قسمت‌های مختلف شهرداری به‌خصوص واحد رفاهی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی که در برگزاری این المپیاد همکاری داشتند، کمال تشکر را دارم.

همچنین رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این آئین ابراز کرد: فرهنگ مؤلفه‌های مختلفی دارد که توسعه و تعمیق فرهنگ ورزش به عنوان الگویی اثر گذار می‌تواند بسترساز کاهش بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی باشد.

الیاس محسنی افزود: برگزاری دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس کار سخت و بزرگی بود که با خرد جمعی صورت گرفت که از حمایت‌های شهردار، معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی در این خصوص کمال تشکر را دارم.

وی اضافه کرد: این المپیاد همراه با شور و نشاط خاصی برگزار شد و ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط‌آور، خصوصاً برای کارمندان سبب می‌شود بازدهی کارشان بالا برود.

این مقام مسؤول بیان کرد: از آنجا که کار شهرداری هیچ ساعتی از شبانه‌روز تعطیلی ندارد شادی و نشاط لازمه کارکنان این مجموعه بزرگ است.

وی خاطرنشان کرد: اگر مدیران ما معتقد هستند که بزرگ‌ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است یکی از راه‌های ایجاد شورونشاط میان پرسنل ورزش است و می‌توان چنین المپیادهایی را در طول سال بیشتر نیز برگزار کرد.

محسنی عنوان کرد: دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس بی تنش در فضایی کاملاً سالم برگزار شد که از همه افرادی که در این المپیاد حضور یافتند و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را در برگزاری هرچه شایسته‌تر این المپیاد یاری کردند تشکر می‌کنم.

گفتنی است  این المپیاد در رشته‌های ورزشی فوتسال و والیبال ویژه آقایان و دارت، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بدمینتون و پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان برگزار شد و در پایان این مراسم از نفرات برتر مسابقات مختلف با اهدای لوح، جوایز و کاپ قهرمانی تقدیر به عمل آمد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما