کدخبر : 164820
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

درخواست توجه ویژه به دانشکده علوم قرآنی بندرعباس

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت قرآنی در جامعه پرفروغ شده است اما این حرکت باید تبدیل به رفتار اجتماعی شود، خواستار توجه ویژه به دانشکده علوم قرآنی بندرعباس شد.

درخواست توجه ویژه به دانشکده علوم قرآنی بندرعباس

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از بندرعباس، محمد آشوری تازیانی در آئین تکریم و معارفه ی ریاست دانشکده علوم قرآنی بندرعباس  گفت: تقاضای ما این است که مدیریت کشوری دانشگاه توجهات ویژه ای به دانشکده در بندرعباس داشته باشند تا این شمع پر فروغ خاموش نشود.

وی نبرد خیر و شر را یک نبرد مستمر دانست و گفت: قطعا کسانی که در این دو جبهه هستند سازوکارهایی را تعیین می کنند برای اینکه در این نبرد مغلوب طرف مقابل نشوند.

عضو هیئت رئیسه ی مجلس  ادامه داد: شکل جدیدی از جنگ نرم در دنیای جدید ظهور کرده است که باتوجه به پیشرفت تکنولوژی آثار سهمگین تری را ایجاد کرده است

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان اظهار داشت: نخست وزیر انگلستان وقتی به پارلمان می رود می گوید باید قرآن را از دست مسلمانان بگیریم.

وی ابراز داشت: دانشکده های علوم قرآنی از برکات انقلاب است که امروز شعبه های بسیاری در کشور دارد و در استان هرمزگان هم وجود دارد .

نماینده  مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: تعریف جامعه ای در تراز قرآن کریم جزو آرزوهای همه ی ما است و ما امروز حافظان قرآن بسیار زیادی را تربیت کرده ایم و حرکت قرآنی پرفروغ شده است  اما این حرکت باید تبدیل به رفتار اجتماعی شود.

وی بیان کرد: امروز انواع و اقسام تهاجمات به صورت جنگ نرم به ما  وجود دارد و ما باید قدرت و اقتدار نرم خودمان را افزایش دهیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما