کدخبر : 164807
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

۲۰ هکتار زمین برای احداث منازل روستاییان مگرن ۳

جنوب پرس: فرماندار شوش گفت: زمینی به مساحت 20 هکتار به منظور احداث خانه‌های روستاییان مگرن 3 از سوی منابع طبیعی تدارک دیده شده است.

20 هکتار زمین برای احداث منازل روستاییان مگرن 3

عدنان غزی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب پرس ، در شوش، در رابطه با آخرین وضعیت روستای مگرن۳ از توابع شهرستان شوش اظهار کرد: آب سیلاب تاکنون دور تا دور این روستا  را گرفته  و تمام خانه‌ها در سیل تخریب شد به همین دلیل امکان بازگشت اهالی به روستا یا تعمیرخانه‌های آنها وجود نداشت.

وی افزود: به منظور اسکان اهالی و استقرار آنها در یک مکان به تعداد خانوارها ۹۱ کانکس تهیه شبکه برق جدید برای کانکس‌ها تعریف شد ضمن اینکه مابقی خدمات مورد نیاز در اختیار اهالی گذاشته شد.

فرماندار شوش با تاکید بر فراهم کردن آب شرب تصفیه شده و بهداشتی برای مصرف اهالی مگرن ۳،  گفت: با کمک ستاد اجرایی فرمان امام، بسته کامل مواد غذایی و به تعداد اهالی کولر، یخچال، اجاق‌گاز، فرش، پتو و لوازم کامل خانگی در اختیار آنها گذاشته شد.

غزی در رابطه با احداث منازل سیل‌زدگان روستای مگرن ۳، بیان کرد: زمینی به مساحت ۲۰ هکتار به منظور احداث خانه‌های روستاییان مگرن ۳  از سوی منابع طبیعی تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه زمینی جدا از روستا برای احداث منازل روستاییان تعیین شده است، افزود: پس از انجام آزمایشات و تایید سلامت زمین بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با خیرین کاشان به منظور احداث منازل مسکونی این روستا بسته شد کار احداث منازل آغاز می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما