کدخبر : 164764
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

انتقاد از رسانه ملی به منزله نادیده گرفتن خدمت های این رسانه نیست

یاسوج- نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری انتقاد از رسانه ملی را ناشی از خیرخواهی دانست و گفت: این به منزله نادیده گرفتن خدمتهای این رسانه نیست.
انتقاد از رسانه ملی به منزله نادیده گرفتن خدمت های این رسانه نیست

به گزارش خبرگزاریجنوب پرس ،  آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که گلایه شما از صدا و سیما در بحث پوشش گسترده قتل همسر شهردار اسبق، موجب خوشحالی مخالفان این رسانه شده است، گفت: هرکس کسی یا مجموعه‌ای را بر مبنای وظیفه شرعی و دینی نصیحت می‌کند و یا انتقاد می‌کند حتماً از سر دلسوزی و خیرخواهی است و توهین و هتاکی بد است، اما نقد و انتقاد موجب اصلاح می‌شود.

وی بیان کرد: خدمت‌های صدا و سیما را هیچکس نباید فراموش کند، برای اینکه رسانه ملی است و باید همیشه بدرخشد و خدای نکرده از دایره اخلاق خارج نشود، دلسوزانه نصایحی عرض کردم.

آیت الله ملک حسینی ادامه داد: عرایض گویا و روشن بود و مسئله‌ای شرعی بیان شد نه بحث سیاسی. بنده ازبرداشتهای متناقص در این خصوص متعجب شدم.

آیت الله ملک حسینی افزود: باید تأسف بخورم که برخی خوشحالی‌ها و ناراحتی‌ها از این سخنان سیاسی است ووامصیبت از این ناراحتی‌ها و خوشحالی‌های سیاسی و خدا کند روزی همه ما منصفانه رضا و غضبمان بر پایه حق باشد و خدا من و مثل من را اصلاح کند، انشاالله.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما