کدخبر : 164718
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

روز قدس سلاح کارآمد جهان اسلام علیه توطئه ننگین معامله قرن

امام‌جمعه لامرد گفت: روز قدس سلاح کارآمد جهان اسلام علیه توطئه ننگین معامله قرن است.

روز قدس سلاح کارآمد جهان اسلام علیه توطئه ننگین معامله قرن

به گزارش خبرگزاری  جنوب پرس ، از لامرد، حجت‌الاسلام علی حسین زاده در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر لامرد با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس میراث ماندگار استکبارستیزی امام خمینی(ره) در عرصه جهانی بود زیرا در آن روز که همه می‌ترسیدند برعلیه اسرائیل حرفی بزنند، امام خمینی(ره) اعلام کرد که اسرائیل باید نابود شود.

وی افزود: با این اقدام امام خمینی(ره) ملت فلسطین، رهایی قدس را غیرممکن ندانستند و امروز به رژیم غاصبی که ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای دارد، ۷۰۰ موشک پرتاب می‌کنند.

امام‌جمعه لامرد گفت: این راهپیمایی‌ها بی‌اثر نیست زیرا شعارهای تیز و برنده علیه آمریکا و اسرائیل داده می‌شود و روز قدس سلاح کارآمد جهان اسلام علیه توطئه ننگین معامله قرن است.

حسین زاده ادامه داد: به آمریکایی‌ها اعلام می‌کنیم که این معامله قرن نخواهد بود بلکه مقابله قرن است و قطعاً ملت فلسطین این را نخواهد پذیرفت و به‌زودی شاهد محو کامل اسرائیل از صفحه روزگار خواهیم بود.

امام‌جمعه لامرد با اشاره به‌ضرورت بازخوانی قیام خونین یوم‌الله ۱۵ خردادماه تصریح کرد: ۱۵خردادماه کلید فتح و پیروزی مردم ایران در ۲۲ بهمن بود که شهدایی به مظلومیت خون آنان ریخته شد.

وی با انتقاد از این موضوع که گاهی سیاست‌های حکومت دینی دنبال نمی‌شود خاطرنشان کرد: هر جا از بنیان‌های اصیل دینی کناره‌گیری کردیم شکست خوردیم.

حسین زاده در مورد سه مؤلفه مهم صدقه، خمس و زکات نیز بیان داشت: رفع فقر نیز به‌واسطه ایجاد اشتغال، همدلی و یکدلی ایجاد می‌شود.

وی اضافه کرد: در شهرستان لامرد ۴۰ طرح صنایع خانوادگی وجود دارد که باید اجرا و حمایت شود.

امام‌جمعه لامرد در خصوص وجوهات خمس و زکات نیز بیان داشت: در همین مدت کوتاه از وجوهات خمس که به دفتر امام‌جمعه آورده شد کارهای بسیار خوبی انجام شد.

وی ادامه داد: زکات در شهرستان لامرد حدود ۸۰۰ میلیون تومان است که در صورت تحقق می‌توان مشکلات زیادی را برطرف کرد.

حسین زاده با اشاره به اینکه زجرآور است که جوانی برای شرکت در مسابقات ورزشی نیازمند ۵۰۰ هزار تومان باشد، گفت: گاهی در منزل یک فقیری ۷ عدد کیسه برنج آورده می‌شود اما برای فقیر دیگری نیز چیزی برده نمی‌شود که همه این‌ها باید مدیریت می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما