کدخبر : 164710
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

فریاد «مرگ بر اسرائیل» در آسمان «دیر» طنین‌انداز شد

مردم بندر دیر امروز هم زمان با سراسر کشور با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و نفرت و انزجار خود از اسرائیل غاصب و حمایت از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کردند.

 فریاد «مرگ بر اسرائیل» در آسمان «دیر» طنین‌انداز شد

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از شهرستان دیر، مردم دیار دارالحماسه بندر دیر علی‌رغم هوای گرم و شرجی بالا  امروز همزمان با سراسر کشور با زبان روزه بعد از اقامه نمازجمعه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

خیابان امام حسین شهر دیر امروز  شاهد حضور حماسی و دشمن‌شکن مردم استکبارستیز و ولایت‌مداری بود  که بار دیگر برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و قبله اول مسلمین و ابراز نفرت از رژیم صهیونیستی به صحنه آمده بودند.

حضور مادران و پدرانی که فرزندان کوچک خود را در آغوش گرفته بودند تا به آنها مشق ولایتمداری و دفاع از مظلوم بیاموزند و مردان و زنانی که علی‌رغم  کهولت سن دست به عصا و یا دست در دست فرزندان و نوه‌های خود در این راهپیمایی شرکت کرده بودند صحنه‌های زیبایی  از عشق و دلدادگی مردمان دیار شرجی و گرما به آرمان‌های امام و فلسطین را رقم زد.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی در طول مسیر با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»،«مرگ بر اسرائیل» ، «مرگ بر آل سعود کافر»،« روز جهانی قدس میراث امام است، روز جهانی قدس فرمان امام است» و « حمایت از فلسطین،  حمایت از امام است» نفرت و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار و حامیان آنها اعلام و بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین و  آزادسازی قدس شریف تأکید کردند.

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر  در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری اسرائیل به فضل  خداوند ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

سرهنگ عیسی داوریان افزود: امروز ملت فهیم ایران اسلامی همگام با مسلمانان جهان مشت محکمی بر دهن استکبار جهانی و رژیم غاصب کودک‌کش اسرائیل زدند و تمام یاوه‌گویی‌ها  و نقشه شوم اخیر آنها نقش بر آب خواهد شد.

فرماندار شهرستان دیر  با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس نشانه اتحاد و همبستگی و همدلی ملت ایران است به خبرنگار فارس گفت:  خوشبختانه در بین ملت ایران در مقابل ظلم و ستیز افرادی که خیرخواه ملت‌ها و دولت‌ها نیستند، اتحاد و همبستگی وجو د دارد و هیچ جا زیر بار ظلم نخواهد رفت و هرجا  ستمی باشد مقابل آن قد علم کرده و می‌ایستد.

کریم علی‌حسنی بیان کرد: امروز این اتحاد و همبستگی در شهرستان دیر زبان‌زد بود و همه اقشار پیر و کودک در شرایطی که معامله قرن برای برخی از دولت‌ها و سوای از منافع و تکریم ملت‌ها می‌خواست شکل بگیرد و در حال شکل‌گیری است را  محکوم کردند  و این همبستگی برگ برنده ملت ایران و  ملت‌های مسلمان است.

فرمانده پایگاه دریایی انصارالحسین(ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار کرد: روز جهانی قدس بیانگر خروش ملت ایران و در واقع لبیک به ندای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا در پی نابودی کامل رژیم صهیونیستی  و رژیم کودک‌کش و جعلی که حیات و امنیت بشریت را به خطر انداخته است، می‌باشد.

ناوسالار دوم پاسدار بهرام امیرنژاد افزود: در این برهه حساس کنونی مردم شهر دیر با موقعیت شناسی و بصیرتی که دارند با زبان روزه به خیابان آمدند و خروش خود علیه ددمنشی آمریکای جنایتکار و رژیم صفاک صهیونیستی را اعلام کردند.

به گزارش فارس، راهپیمایی روز قدس در شهر دیر از مصلای شهدای محراب  تا  مسجد امام حسین(ع) برگزار و در پایان قطعنامه‌‌ای در محکومیت رژیم اسرائیل و حمایت از ملت مظلوم فلسطین قرائت شد.

 همچنین در سایر شهرهای شهرستان دیر راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده مردم برگزار شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما