کدخبر : 164707
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

راهپیمایی روز قدس معادلات غربی‌ها را به هم زد

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سید محمد حسینی در مراسم روز قدس در مصلی جمعه بوشهر اظهار داشت: این تاریخ درس‌آموز و عبرت‌آموز است، گاهی شبهات زیادی را برای جوانان مطرح می‌کنند که چرا به سوریه و فلسطین و عراق کمک می‌کنید، همه این کمک‌ها و مقاومت به خاطر پایگاه معنوی است که ما در این کشورها داریم.
راهپیمایی روز قدس معادلات غربی‌ها را به هم زد

کمک فکری و معنوی به گروه‌های مقاومت داریم

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: قرآن راه را به ما نشان داده که نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم و اگر مقابل آن‌ها مقاومت نکنیم  آنان به سراغ ما می‌آیند، کمک فکری و معنوی به گروه‌های مقاومت خارجی داریم.

وی تصریح کرد: اگر از گروه‌های مقاومت حمایت نمی‌کردیم، تکفیری‌ها و دشمنان قسم‌خورده اسلام و ایران با کمک و حمایت صهیونیست‌ها، دولتی را در کنار کشور ما تشکیل می‌دادند.

راهپیمایی روز قدس به‌فرمان امام معادلات غربی‌ها را به هم زد

حسینی بابیان اینکه راهپیمایی روز قدس به‌فرمان امام معادلات غربی‌ها را به هم زد افزود: مسلمانان باید راه خود را از سران عرب و خودفروخته با استفاده از مضامین قرآنی دور کنند و اگر کسی فکر کند از آن‌ها تبعیت کنیم و امتیازات بدهیم از ما راضی می‌شوند این فکر اشتباهی است و این راه پایانی ندارد و زمانی آن‌ها راضی می‌شوند که از آیین و آرمان‌ها خود دست‌برداریم.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دست برتر در منطقه با ایران است و آمریکا ناچار به عقب‌نشینی است تصریح کرد: پرچم امام باید به صاحب اصلی انقلاب برسانیم.

وی با بیان اینکه ما باید بر اساس آموزه‌های قرآنی، مهدوی و حسینی جاودانه باشیم و از منافع ملی و مسلمانان دفاع کنیم خاطرنشان کرد: کمتر از ۲۲ سال دیگر شاهد افول آمریکا و نابودی اسرائیل و عزت مسلمان خواهیم بود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما