کدخبر : 164699
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

راهپیمایی روز جهان قدس در هرمزگان برگزار شد

بندرعباس - مردم شهرها و روستاهای هرمزگان همصدا با سراسر کشور شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.
راهپیمایی روز جهان قدس در هرمزگان برگزار شد

به گزارش خبرنگار جنوب پرس ،  مرزداران و مرزنشینان روزه دار هرمزگانی هم صدا و همراه با مسلمانان کشورهای اسلامی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافتند.

مسئولان ارشد استانی و مقامات لشکری در میان مردم حضور داشتند و شعارهای مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، الله اکبر، سردادند و تحرکات و فعالیت اسراییل و هم پیمانانشان را در بیت المقدس محکوم کردند.

امروز شیعه و سنی با زبان روزه در گرمای بیش از ۳۵ درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۵۰ درصد در شهر ها و جزایر استان بار دیگر آمده اند تا ندای وحدت و همدلی را برای آزادی قدس شریف سر دهند. مشت های گره شده مردم خونگرم جای جای هرمزگان که با زبان روزه بار دیگر ندای اسلام و حمایت از مسلمانان سر دادند، نشان از عشق و ارادت آنها به قدس به عنوان اولین قبله مسلمانان دارد.

امروز فریادهای مردم خطه خلیج‌فارس از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین و حتی در جزایر ایرانی خلیج‌فارس، با شعارهایی مانند «آمریکا، اسراییل این آخرین پیام است، سپاه اسلامیان آماده قیام است، مرگ بر آمریکا، قدس آزاد باید گردد، و غیره» انزجار خود از صهیونیسم و استکبار جهانی نشان دادند.

مردم روزه دار شیعه واهل سنت بندرعباس نیز درحالی که درگرمای سوزان وطاقت فرسا این مسیر را طی می کردند شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسراییل و مسلمانان به پاخیزید که فلسطین پاره تن جهان اسلام در محاصره است تا محل برگزاری نماز جمعه ادامه دادند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این منطقه از ایران اسلامی روز قدس را روز اسلام می‌دانند و امروز مردم عاشق فلسطین و مردمش در قشم و لارک آمده‌اند تا با آتش زدن پرچم منهوس رژیم غاصب اسراییل فریاد عدالت‌خواهی سر دهند.

امروز مردم ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، سیری، لاوان و لارک با شوری وصف‌ناشدنی آمدند تا بگویند ما همپای مردم مسلمان فلسطین اجازه نخواهیم داد کفار به حریم اسلام تجاوز کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما