کدخبر : 164696
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

ملت ما همیشه در مقابل توطئه دشمنان ایستاده است

جنوب پرس: یاسوج- امام جمعه یاسوج گفت: ملت ما چهل سال در مقابل توطئه های دشمنان مانند سدی پولادین ایستاده و خواهد ایستاد.
ملت ما همیشه در مقابل توطئه دشمنان ایستاده است

به گزارش خبرنگار  جنوب پرس ، ، آیت الله سید علی اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج، افزود: ملت ما در مقابل دشمنان ایستاده، توطئه‌ها را خنثی کرده و با حفظ کشور آن را به سمت قله‌های سعادت حرکت می‌دهند.

آیت الله حسینی اظهار داشت: ملت ایران نیاز به هیچکس ندارد و با تکیه بر خود به موفقیت خواهند رسید.

وی مردم را به تقوا توصیه کرد و عنوان داشت: تقوایی بهتر از این نیست که انسان از محرمات اجتناب کند.

امام جمعه یاسوج تلاوت قران را خوب دانست و بیان کرد: عمل به قرآن بسیار مهم است.

آیت الله حسینی به ۳۰ سال رهبری حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و عنوان داشت: رهبر معظم انقلاب سی سال سکان دار کشتی انقلاب بوده و در اقیانوس‌های متلاطم کشتی انقلاب را به ساحل رسانده است.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با دانشگاهیان، گفت: رهبر انقلاب در این دیدار از دانشگاهیان به طور قاطع حمایت کرده و در عین حال این موضوع مطرح شده که تا نقطه مطلوب فاصله داریم و باید جهش داشته باشیم.

آیت الله حسینی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: قدس قبله اصلی مسلمانان است.

وی با بیان اینکه توطئه خطرناک آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود و برخی در منطقه فراموشی قدس را طرح ریزی و دنبال می‌کند، اظهار کرد: با ابتکار و پیش بینی امام خمینی (ره) روز قدس مطرح شد تا مسلمانان از مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جنایتکار حمایت کنند.

امام جمعه یاسوج با بیان ضعف‌های رژیم صهیونیستی، گفت: صهیونیست‌ها ترسو و ضعیف هستند و خود را با تبلیغات نگه داشته اند.

آیت الله حسینی به معامله قرن با توطئه رژیم صهیونیستی کودک کش و آمریکا و پشتیبانان آنها اشاره کرد و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که این مسئله هرگز صورت نمی‌گیرد و مسلمانان زیر بار این ننگ نخواهند رفت.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما