کدخبر : 164694
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

روز قدس، روز فریاد بلند امت اسلام است/ شکست قطعی معامله قرن

یاسوج- معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه گفت: روز قدس، روز فریاد بلند امت اسلام است.
روز قدس، روز فریاد بلند امت اسلام است/ شکست قطعی معامله قرن

به گزارش خبرنگار  جنوب پرس ،  ابراهیم عزیزی ظهر جمعه در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در شهر یاسوج، افزود: روز جهانی قدس، روز همبستگی و روز تجلی وحدت اراده امت اسلام علیه کفر، ظلم، خباثت و شرک عظیم است.

عزیزی تصریح کرد: ملت ما در روز قدس هم صدا با ملت مظلوم فلسطین، علیه رژیم نسل کش، کودک کش و غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار، فریاد استکبار ستیزی سر دادند.

وی روز قدس را نفی سلطه گری و ستم پذیری و تعهد برادرانه نسبت به مسلمانان و حمایت بی دریغ از مستضعفان جهان دانست.

معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضائیه با اشاره به اصل‌هایی از قانون اساسی، اظهار کرد: در این اصل‌ها حق طلبی، عدالت خواهی، حمایت از مستضعفان، مقابله با ظالمان، متجاوزان و جنایتکاران که مصداق بارز آن آمریکای جنایتکار، رژیم کودک کش صهیونیستی و دست نشانده‌های آنان در منطقه است، مورد تاکید قرار دارد.

عزیزی روز قدس سال جاری را روز شکست قطعی طرح معامله قرن دانست و گفت: این طرح مایه رسوایی ترامپ، نتانیاهوی خبیث و دست نشانده‌های آنان است و این مثلث شوم شکست خواهد خورد.

وی ابراز داشت: به برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی در کشور ایران اسلامی، هیچ بن بستی وجود ندارد و موفقیت قطعی است.

عزیزی تصریح کرد: راه پیروزی و سرافرازی در پیروی از مقام معظم رهبری است.

عزیزی به حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه اشاره کرد و ابراز داشت: قوه قضائیه با طرح تحول، تحقق کامل فرامین و سیاست‌های مقام معظم رهبری را نصب العین قرار داده و احقاق حق، عدالت و قانون با رویکرد سرعت و دقت مورد تاکید قرار دارد که نتیجه آن خدمت هرچه بیشتر به مردم با حفظ عزت و کرامت مردم است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما