کدخبر : 164689
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

دفاع ما از فلسطین اعتقادی و نه تاکتیکی است

اهواز ـ مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حمایت ما از فلسطین برخلاف تصورات اصلاً تاکتیکی نیست و برخواسته از اعتقادات مردم ایران در حمایت از امت اسلامی و مظلومان است.
دفاع ما از فلسطین اعتقادی و نه تاکتیکی است

به گزارش خبرنگار جنوب پرس ، ، سردار سیدیحیی رحیم صفوی ظهر امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس در اهواز اظهار کرد: مردم خوزستان حق بزرگی به گردن این کشور دارند و قلب همه مردم ایران برای خوزستان می‌تپد. در سیل اخیر خوزستان نیز مشاهده کردیم که از همه جای ایران برای کمک به خوزستان آمدند و امیدوارم کمک‌های انجام شده باعث تسریع در کمک به مردم سیل‌زده باشد.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم خوزستان در راهپیمایی روز قدس عنوان مرد: خبر این حضور حماسی مردم خوزستان و کل ایران به تمام دنیا مخابره می‌شود و پایه‌های معامله قرن را به لرزه می‌اندازد.

سردار صفوی با اشاره به حمایت قاطع مردم ایران از قدس شریف گفت: این حمایت برخلاف تصورات اصلاً تاکتیکی نیست و برخواسته از اعتقادات مردم ایران در حمایت از امت اسلامی و مظلومان است که به هیچ وجه فایل تغییر نیست و تا محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تأکید بر اینکه معامله قرن فرزند مرده‌ای است که اصلاً به دنیا نخواهد آمد، گفت: معامله قرن یعنی تضییع حق بازگشت میلیون‌ها فلسطینی و تجزیه بخش‌هایی از کشورهای همسایه فلسطین است و این در حالی است که مبارزان و مجاهدان فلسطینی مبارزه‌ای را که با سنگ و چوب شروع کردند، با شلیک موشک ادامه داده‌اند.

سردار صفوی با اظهار تأسف بابت اینکه امروز برخی کشورهای مرتجع منطقه در عادی سازی روابط خود با رژیم کودک کش صهیونیستی پیش قدم شده‌اند، گفت: ایجاد شکاف بین ملت و دولت‌های منطقه برای تضمین بقای این رژیم صهیونیستی بوده است و به همین دلیل آزادی قدس شریف از همان ابتدای اشغال یعنی ۱۹۴۸، امام راحل مبارزه با این غده سرطانی را به عنوان یک حکم شرعی اعلام کردند.

وی تاکید کرد: امروز در حالی برخی کشورها به دامن اسرائیل رفته‌اند و به دنبال عادی سازی روابط خود هستند که با مقاومت گروه‌های مقاومت فلسطینی، قدرت اسرائیل رو به کاهش است و آنها از شعارهای ابتدایی خود فاصله گرفته اند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، گفت: شمارش معکوس عمر این رژیم فرارسیده است و معامله قرن که از سوی ترامپ طراحی شده است، هم توطئه‌ای برای نجات صهیونیست‌هاست با هزینه کشورهای منطقه است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما