کدخبر : 164681
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

هزینه مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا کمتر از سازش است

بوشهر - دبیرکل انجمن دانشگاهیان ایران با بیان اینکه هزینه مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا کمتر از سازش است گفت: مردم ایران اسلامی هیچگاه صحنه را خالی نمی‌کنند.
هزینه مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا کمتر از سازش است

به گزارش خبرنگار  جنوب پرس ، ، سید محمد حسینی ظهر جمعه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر اظهار داشت: ملت ایران اسلامی همواره در مقابل استعمار و استکبار و صهیونیست ایستاده‌اند و صحنه را خالی نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه هزینه‌های ایستادگی در مقابل خواسته‌های آمریکا پائین‌تر از هزینه‌های تسلیم است، اضافه کرد: ترامپ باید بداند که ملت ایران اسلامی با خبر حضور ناو آمریکایی در خلیج فارس هرگز نمی‌هراسد و این را در تاریخ این کشور می‌تواند ببیند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه ایران اسلامی با سایر کشورها متفاوت است، تصریح کرد: تاریخ به خوبی نشان داده است که مردم مبارز ایران همیشه مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

وی با اشاره به فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب در دریا و خشکی و آرایش نظامی جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: این رویکرد باعث عقب‌نشینی دشمنان از مواضع آنها شده است.

حسینی با بیان اینکه در آمریکا تفاوتی بین دموکرات و جمهوری خواه نیست، تاکید کرد: در صورتی که مقابل آمریکا در موضوع هسته‌ای کوتاه بیاییم موضوعات دیگری همچون اسلام، حجاب، فعالیت موشکی و حقوق بشر و حقوق زنان را مطرح می‌کنند.

وی به تلاش آمریکایی‌ها برای ورود به امور ایران اشاره کرد و ادامه داد: ما باید بر اساس آموزه‌های قرآنی، مهدوی، فاطمی و علوی با عزم راسخ و بر اساس پیمان با امام پرچم برافراشته انقلاب را به صاحب اصلی آن برسانیم.

دبیرکل انجمن دانشگاهیان ایران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد افول آمریکا و اسرائیل، خاطرنشان کرد: معادلات منطقه‌ای برای رژیم اشغالگر قدس تغییر کرده است و شاهد کاهش تاب‌آوری آنها در مقابله با جبهه مقاومت هستیم.

وی با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر قدس در جنگ با جبهه مقاومت فلسطین پس از ۴۸ ساعت خواستار اعلام آتش‌بس شده است، گفت: معادلات منطقه‌ای با بهره گیری از انقلاب اسلامی ایران رخ داده است.

حسینی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در این تغییر و تحولات نقش داشته است، افزود: رژیم اشغالگر قدس در ابتدا قصد کل خاورمیانه را کرده بود که با روشنگری حضرت امام (ره) در اعلام روز جهانی قدس این روند متوقف شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما