کدخبر : 164674
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

آزادگان جهان فریاد نفرین بر آپارتاید صهیونیستی سر خواهند داد

جنوب پرس: یاسوج- پیام مشترک آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای دعوت از مردم جهت حضور گسترده در روز جهانی قدس صادر شد.
آزادگان جهان فریاد نفرین بر آپارتاید صهیونیستی سر خواهند داد

به گزارش خبرنگار  جنوب پرس ، ، در این پیام آمده است: روز جهانی قدس در حقیقت نشان از نگاه بلند، ژرف اندیشی و آینده نگری امام راحل در راستای حمایت از حریم و حفظ ارزشها در همه مرزهای اسلامی است.

این روز را باید روز میراث ماندگار سیاستمدار فقیهی دانست که پیام حقیقت، آزاداندیشی، حق طلبی و مقابله با خوی استکباری ابر قدرتها را به جهان مخابره می‌کند.

در این روز سرنوشت ساز و تاریخی مردم آگاه، بیدار و آزادی خواه ایران اسلامی همگام با آزادگان جهان فریاد نفرین بر آپارتاید صهیونیستی و حامی بزرگش ایالات متحده سر خواهند داد و خوی ددمنشی و وحشی گری ظالمان و سفاکان را عالم گیر خواهند کرد.

این روز تصویر شفاف و روشن دفاع از آرمان‌های فلسطین و مقابله با زیادی خواهی و خوی ظالمانه و ستمگری شیطان صفتانی است که در حال فتنه گری و بر هم زدن نظم منطقه هستند.

یقیناً امسال مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همگام و هم صدا با ملت رشید ایران اسلامی فریاد سرخواهند داد و تحرکات و شیطان صفتی‌های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست را محکوم خواهند کرد.

اقدام تاریخی و سرنوشت ساز حضرت امام خمینی (ره) در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اقدامی راهبردی است که بدون شک در بیداری و آگاهی امت اسلامی و ایجاد انسجام و اتحاد تأثیری دوچندان خواهد داشت.

یقیناً امت بیدار و آگاه اسلامی در این روز، طرح جدید آمریکایی-اسراییلی با مشارکت برخی کشورهای مرتجع منطقه، با عنوان «معامله قرن» یا توافق نهایی را که تضمین کننده امنیت همه جانبه و آسایش رژیم غاصب صهیونیستی و به انزوا بردن بیشتر مردم مظلوم فلسطین است را محکوم کرده و تنها راه حل این مناقشه عظیم قرن را آزادسازی همه سرزمین‌های اشغالی و سپردن سرنوشت مردم فلسطین به دست خودشان اعلام خواهند کرد.

از مردم غیور و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می‌کنیم تا پرشورتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار از غاصبان صهیونیست، شرکت نموده و برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان بیفزایند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما