کدخبر : 164665
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

روز جهانی قدس با فروش این سرزمین الهی به صهیونیست هامقارن شده است

جنوب پرس: اهواز- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با صدور بیانیه ای، مردم را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
روز جهانی قدس با فروش این سرزمین الهی به صهیونیست هامقارن شده است

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ،  در بیانیه حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد آمده است: ملت بزرگ و شهید پرور ایران اسلامی به درستی اهمیت و جایگاه قدس، این سرزمین وحی و قبله نخستین جهان اسلام را می‌شناسد و در دفاع از حریم آن لحظه‌ای تعلل و سستی به خود راه نداده است. روز قدس امسال نیز که با نشست معامله قرن برای فروش و واگذاری این سرزمین الهی به صهیونیست های غاصب و آدم‌کش مقارن شده، دارای حساسیت و اهمیت فزونتری شده است.

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: مردم شهید پرور استان خوزستان همراه با دریای بی کران امت خداجو و آزادیخواه ایران اسلامی با زبانی روزه و با دلی آکنده از ایمان و روحی سرشار از معنویت قرآن، ندای مظلوم خواهی و محکومیت این رسوایی و ظلم قرن سر می دهند و با شعارهای کوبنده خود در جبهه ای واحد و شکست ناپذیر در مقابل جبهه مارقین، قاسطین و ناکثین قرن می ایستد و همه ملت های آزادیخواه و بشردوست جهان را به پشتیبانی از این حرکت اسلامی و انسانی دعوت می کند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در بیانیه خود آورده است: درخواست اینجانب از مردم شریف، مومن، قهرمان و بزرگوار خوزستان، حضور پرشکوه، دشمن‌شکن و با صلابت در راهپیمایی روز قدس و اعلام تنفر و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی، حامی اصلی آن آمریکای جنایتکار و حاکمان دست‌نشانده منطقه و جاده صاف کنان استکبار و استعمار، به حمایت از مردم مظلوم و قهرمان فلسطین است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما