کدخبر : 164537
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت بالایی برخوردار است

بندرخمیر - معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بندرخمیر گفت: راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به تحرکات دشمنان در سطح منطقه از اهمیت بسیار بالایی نسبت به سال های گذشته برخوردار است.
راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت بالایی برخوردار است

به گزارش خبرنگار جنوب پرس ، ، فرزاد دهقانی عصر سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس نماد اقتدار و انسجام ملت ایران است و مردم این شهرستان با حضور در راهپیمایی همدردی و همدلی خود را با مردم فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به تحرکات دشمنان در سطح منطقه از اهمیت بسیار بالایی نسبت به سال‌های گذشته برخوردار است.

دهقانی شرکت همه اقشار و گروه‌ها را در این راهپیمایی خواستار شد و افزود: از همه مردم مؤمن و روزه دار شهرستان دعوت می‌شود تا در مراسم این روز حضور یافته و در ثبت حماسه‌ای دیگر مشارکت کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری خمیر همچنین در ادامه به ایام ارتحال امام (ره) اشاره و بر مردمی برگزار کردن مراسم ارتحال آن حضرت تاکید کرد و افزود: با توجه به نزدیکی ایام ارتحال حضرت امام (ره) انتظار است همه اقشار، گروه‌ها، ادارات و نهادها با حداکثر توان در برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) همکاری و مشارکت کنند.

وی در خصوص جزئیات این مراسم نیز گفت: مراسم امسال روز دوشنبه ۱۳ خرداد از ساعت ۱۸ در مسجد حضرت علیابن ابی طالب (ع) برگزار خواهد شد.

همچنین در پایان این جلسه مقرر شد راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر خمیر جمعه ۱۰ خرداد ساعت ۱۱/۳۰ از محل سه راه شهرداری به سمت مسجد حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و در شهر رویدر بعد از نماز جمعه از مسجدجامع این شهر به طرف چهار راه درمانگاه برگزار شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما