کدخبر : 164384
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

انتصاب سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان

استاندار هرمزگان با صدور حکمی عباس میرزاد را به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

انتصاب سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از بندرعباس، فریدون همتی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به عباس میرزاد آورده است:

بر اساس شناختی که از مراتب تعهد، تجربه و سوابق مفید وزارت کشوری جنابعالی دارم به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان منصوب می‌شوید تا بر اساس وظایف ابلاغی از سوی وزارت کشور در زمینه‌های سیاسی، امنیتی و اجتماعی نسبت به برنامه‌ریزی، پیگیری و اجرای امور ذیربط اقدام نمایید.

تعامل سازنده با مراجع و مبادی ذیربط در هر دو سطح استانی و ملی، رعایت اولویت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با تأکید بر پاسخگو بودن و رفع مشکلات مردم و نیز تلاش وافر در توسعه فرهنگی، مشارکت‌های مدنی، اجتماعی و سیاسی مردم، گروه‌ها و احزاب و همچنین اعتلای نشاط اجتماعی، سیاسی و روحیه همکاری و همدلی مردم و زمینه‌سازی برای توسعه همه جانبه استان از جمله انتظارات اینجانب است.

موفقیت جنابعالی را در انجام وظایف محوله در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

شایان ذکر است: عباس میرزاد از نیروهای وزارت کشور است که پیش از این فرماندار شهرستان پارسیان در غرب استان هرمزگان بود.

وی سوابق متعددی را در مجموعه وزارت کشور و استانداری‌ها در رده های کارشناس، کارشناس مسؤول، معاون مدیرکل، مدیرکل، مشاور استاندار و فرماندار را در کارنامه دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما