کدخبر : 164380
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

نیروهای یگان حفاظت بافت تاریخی دهدشت افزایش یافت

جنوب پرس: رئیس پایگاه بافت تاریخی دهشت گفت: با دستور مدیرکل میراث فرهنگی تعداد 10 نیروی انسانی به یگان حفاظت بافت افزوده شد.

نیروهای یگان حفاظت بافت تاریخی دهدشت افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از کهگیلویه به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد رئیس پایگاه ملی شهر تاریخی دهدشت از افزایش ده نفر نیروی انسانی برای حفاظت و مراقبت بیشتر بافت تاریخی دهدشت خبر داد.

اسفندیار اباب با اشاره به بازدید شب گذشته مدیرکل میراث فرهنگی استان از بافت تاریخی دهدشت اظهار کرد: در این بازدید با دستور مدیرکل ۱۰ نفر از نیروهای کادر اداری پایگاه ملی و اداره میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه به تیم  یگان حفاظت میراث فرهنگی در بافت تاریخی افزوده شده است.

وی تصریح کرد: من بعد مراقبت و حفاظت از بافت تاریخی دهدشت با ۱۳نیروی یگان حفاظت میراث به صورت شبانه روزی انجام می‌شود.

رئیس پایگاه ملی بافت تاریخی دهدشت،گفت:کار بوته کنی علف‌های هرز که در چند روز اخیر شروع شده بود با شدت بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی تعامل با گروه‌های مختلف مردم و فعالان حوزه میراث فرهنگی در راستای حفاظت از شهر تاریخی دهدشت را از دیگر برنامه‌های پایگاه ملی بافت تاریخی در شهر دهدشت عنوان کرد و گفت: مردم برای حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در شهر دهدشت ما را یاری دهند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما