کدخبر : 164378
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

تأکید بر برگزاری باشکوه روز جهانی قدس و سالگرد ارتحال حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بر برگزاری باشکوه مراسم روز جهانی قدس و سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) تأکید کردند.

تأکید بر برگزاری باشکوه روز جهانی قدس و سالگرد ارتحال حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری جنوب پرس ، از یاسوج، سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در نشست کمیته مراسم ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس و ۱۴ خرداد سالروز ارتحال حضرت امام(ره) گفت: خرداد ماه‌ حماسه و رویدادهای مهم از جمله در چهاردهم و پانزدهم است که قیام خونین ۱۵ خرداد منشا تحولات مهم در تاریخ ایران انقلاب اسلامی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به سالروز ارتحال حضرت امام(ره) اشاره کرد و افزود: در چند سال اخیر به دلیل تقارن ۱۴ خرداد با ماه رمضان هیچ اعزامی به مرقد امام نداشتیم و به صورت استانی مراسماتی برگزار کردیم که مراسم امسال باشکوه برگزار شود.

وی با بیان اینکه حضرت امام با به ثمر رساندن و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تحول تاریخی در ایران ایجاد کرد، گفت: یاد و خاطره حضرت امام و اندیشه ها و آرمان های ایشان گرامی داشته شود.

این مسوول تصریح کرد: به دلیل تعطیلات چند روزه و همچنین احتمال عید سعید فطر مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام یک روز زودتر برگزار و موجب برگزاری باشکوه و حضور گسترده مردم خواهد بود.

نظری در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اهمیت روز جهانی قدس گفت: اهمیت روز جهانی قدس و ضرورت شرکت در راهپیمایی این روز به نحوه مطلوبی توسط رسانه‌ها اطلاع رسانی شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مقاومت ملت فلسطین با تاسی از انقلاب اسلامی ایران است، گفت: روز قدس امسال علاوه بر حمایت از مردم فلسطین، ابراز انزجار از رژیم صهیونیستی اعلام نارضایتی از طرح معامله قرن است.

این مسوول با اشاره به اینکه مردم ایران و استان با وجود مشکلات معیشتی همیشه در صحنه بوده و حضور گسترده‌ای خواهند داشت از همه مردم و مسوول برای حضور گسترده و باشکوه در مراسم روز جهانی قدس تأکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام سید جواد خاضع گفت: امسال چهلمین سال نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌نام روز جهانی قدس توسط حضرت امام است و این روز یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح معامله قرن توسط آمریکا گفت: طرح این موضوع روز جهانی قدس امسال را حساستر کرده است.

وی عنوان کرد: یکی از سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه تضعیف کشورها در راستای تقویت رژیم صهیونیستی است و معامله قرن در همین راستا است، ضمن اینکه فشارهای اقتصادی به ایران هم برای کمک به اسرائیل است.

این مسوول خاطرنشان کرد: مراسم روز جهانی قدس در شهر یاسوج، ۱۰ خرداد ساعت ۱۱ صبح از میدان هفتم تیر-خیابان طالقانی خیابان مسجد صاحب الزمان به طرف مصلی برگزار و ابراهیم عزیزی معاون راهبردی قوه قضاییه سخنران این مراسم است.

خاضع خاطرنشان کرد: مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) هم ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۳ خرداد در حسینیه ثارالله یاسوج برگزار و سخنران این مراسم اعلام می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما