کدخبر : 163446
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

لزوم همراهی مردم و مسؤولان برای مقابله با هجوم ملخ‌ها

جنوب پرس: سرپرست فرمانداری بندرعباس با تاکید بر رفع مشکل آب و جاده روستای آقاسین پایین گفت: بنیاد مسکن، طرح هادی و واگذاری زمین به جوانان روستا را دنبال کند.

لزوم همراهی مردم و مسؤولان برای مقابله با هجوم ملخ‌ها

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، عزیزاله کناری بعداز ظهر امروز در بازدید از چندین روستای دهستان سیاهو از توابع بخش مرکزی، در جمع اهالی روستای آقاسین پایین، حل مشکلات روستاییان و خدمت‌رسانی به آنها را از وظایف مسؤولین دانست و اظهار داشت: بازدید مسؤولان از مناطق روستایی برای برطرف کردن هرچه سریع‌تر مشکلات است.

وی در ادامه افزود: با برگزاری نشست‌های چهره به چهره مسؤولان با مردم می‌توان مشکلات را بهتر بررسی و رفع کرد.

کناری، هدف از این سفر را دیدار نزدیک با اهالی و بررسی مسائل و مشکلات روستا دانست و گفت: با کمک دستگاه‌های اجرایی و همراهی و همدلی مردم می‌توان موارد مطرح‌شده را پیگیری و رفع کرد.

این مقام مسؤول عنوان کرد: بنیاد مسکن، طرح هادی و واگذاری زمین به جوانان روستا را دنبال کند و در اولین فرصت ممکن انجام دهد.

وی تصریح کرد: اداره آب و فاضلاب روستایی، مشکل آب روستا را رفع کند و همچنین آسفالت ۳ کیلومتر جاده روستا در دستور کار اداره راه روستایی راه و شهرسازی قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری بندرعباس در پایان گفت: هم اکنون با هجوم ملخ‌ها در برخی نقاط از روستاها، ضروری است تا شوراهای اسلامی، دهیاران و مردم روستا، جهاد کشاورزی را در اجرای طرح مبارزه با این آفت همراهی کنند.

گفتنی است، عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری بندرعباس به همراه بخشدار مرکزی، معاون راه روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی استان، مدیر امنیتی فرمانداری، مسؤول دفتر عمران فرمانداری، مدیر بنیاد مسکن، مدیر جهاد کشاورزی، مدیر آب و فاضلاب روستایی،  مدیر منابع طبیعی، معاون اداره راهداری شهرستان، نماینده اداره برق، نماینده شورای بخش مرکزی و مدیر روابط عمومی فرمانداری از چندین روستا در دهستان سیاهو از توابع بخش مرکزی بازدید بعمل آورد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما