کدخبر : 163444
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گچساران

جنوب پرس: رئیس بهزیستی گچساران گفت: از سال گذشته تاکنون مبلغ یک میلیارد و 119 میلیون تومان به مددجویان بهزیستی جویای کار تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گچساران

مهران کشاورز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در گچساران با اشاره به لزوم پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی اظهار کرد: تسهیلات اشتغال‌زایی در راستای توانمندسازی و عدم وابستگی به سازمان به مددجویان این نهاد پرداخت می‎شود.

وی ابراز کرد: از سال گذشته تاکنون  مبلغ یک میلیارد و ۱۱۹ میلیون تومان به مددجویان  جویای کار تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

 کشاورز گفت: این میزان تسهیلات برای ۱۵۸ مدد جوی بهزیستی جویای کار برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند که از این تعداد ۱۴۸ نفر موفق به دریافت تسهیلات اشتغالزایی شده‌اند.

 رئیس بهزیستی گچساران گفت: نرخ سود تسهیلات را ۴ درصد ذکر کرد و یادآور شد: تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی در بخش‌های توانبخشی، اجتماعی و معتادین بهبودیافته پرداخت شد.

وی حوزه کاری بهزیستی را در سه بخش توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ذکر کرد و گفت: سازمان بهزیستی، سازمانی حمایتی است که با هدف خدمات دهی به جامعه  در حال فعالیت است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما