کدخبر : 163429
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

۱۷ هزار مددجوی استان در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کردند

جنوب پرس: یاسوج- مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۷ هزار و ۲۹۱ نفر از مددجویان در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۳۶۴ زن و مابقی مرد هستند.
۱۷ هزار مددجوی استان در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کردند

به گزارش جنوب پرس ، قباد مبشری بعدازظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از مجموع افراد شرکت‌کننده در دوره‌های آموزش خانواده این نهاد ۹۹۱۸ نفر از مناطق محروم هستند.

وی بیان داشت: ۶۹۲۸ نفر از مناطق عادی و ۴۴۵ نفر نیز از مناطق حاشیه‌نشین در این دوره‌های آموزشی شرکت کرده‌اند.

مبشری با بیان اینکه سال گذشته ۶۷ هزار و ۷۰۳ نفر از مددجویان از دوره‌های فرهنگی آموزشی این نهاد بهره‌مند شدند، گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان از مهم‌ترین سرفصل‌های کاری این نهاد است.

وی تصریح کرد: همه تلاش ما این است که ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان تحت حمایت، آنها را به توانمندی فکری و فرهنگی برساند.

مبشری اظهار داشت: در زمینه ارائه خدمات فرهنگی در سال گذشته، ۶۷ هزار و ۷۰۳ مددجوی این نهاد از دوره‌های آموزشی برگزارشده بهره‌مند شدند و ۳۹۰ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان نیز هزینه شد.

وی تصریح کرد: دوره‌های آموزشی این نهاد در راستای آگاه‌سازی خانواده‌ها و باهدف تعمیق باورهای دینی، اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده برگزار می‌شود.

مدیر ل کمیته امداد استان افزود: آموزش‌های فرهنگی کمیته امداد شامل مهارت‌های زندگی، سبک‌های فرزندپروری، پیشگیری از اعتیاد و دیگر موارد است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما