کدخبر : 163426
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت ها لازم است

شیراز- مدیر کل آموزش و پرورش فارس داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت ها و برخورداری از پیوست فناورانه برنامه های آموزش و پرورش در راستای کاهش هزینه های جاری را ضرورت دانست.
داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت ها لازم است

به گزارش جنوب پرس ، علی عسکر نجفی عصر سه شنبه در جمع رؤسای داخلی اداره کل آموزش و پرورش فارس، با اشاره به جایگاه ویژه مدیران داخلی اداره کل، گفت: شما به عنوان کارشناسان تخصصی در حوزه‌های مختلف، طراح، راهبر، پایشگر و صندوقچه ابتکارات اداره کل هستید.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به انتظارات خود از مدیران داخلی اداره کل، گفت: توجه رؤسای ادارات به نقش الگویی خود در همه زمینه‌ها، شناخت نقاط قدرت و ضعف، تهدیدها و فرصت‌ها و حرکت بر مبنای آن از مهمترین انتظارات من از شما به عنوان مدیران داخلی در این اداره کل است.

وی برنامه محور بودن و دوری از فعالیت‌های سلیقه‌ای و بدون برنامه را با تکیه بر مدیریت استراتژیک ضروری دانست و گفت: باید برنامه‌هایتان را بر اساس سیاست‌های کلان و بالادستی حوزه کاری خود تطبیق داده و جایگاه حوزه کاری خود را بر اساس ارزیابی کشوری سنجیده و نسبت به حفظ و ارتقا آن تلاش کنید.

نجفی بر لزوم تعامل درون سازمانی بین رؤسای ادارات داخلی اداره کل تاکید کرد و گفت: برای حل مسائل و مشکلات و چاره اندیشی آن لازم است حوزه‌های مختلف با هم در ارتباط بوده و از مسائل هم آگاه باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس بر لزوم آگاهی و درک صحیح از استراتژی وزارت متبوع به عنوان روند غالب تاکید کرد و گفت: سند تحول بنیادین به عنوان استراتژی اصلی آموزش و پرورش باید مورد توجه باشد و همه ما نسبت به آن آگاهی و اشراف لازم داشته باشم.

وی افزود: این گفتمان غالب ماست و باید همه فعالیت‌های آموزش و پرورش استان بر همین اساس طراحی و برنامهریزی شود.

نجفی همچنین داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت‌ها و برخورداری از پیوست فناورانه برنامه‌های آموزش و پرورش در راستای کاهش هزینه‌های جاری را یک ضرورت دانست.

وی تاکید کرد: در همین راستا لازم است نسبت به زیر مجموعه حوزه کاری خود در مناطق و شهرستان‌ها آگاهی کامل داشته باشید.

به گزارش جنوب پرس ، در این گردهمایی، رؤسای ادارات داخلی اداره کل آموزش و پرورش فارس، ضمن بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود، به تشریح راهکارهای لازم برای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش استان پرداخته و دکتر نجفی نیز بر لزوم پی گیری و رفع مشکلات موجود توسط مشاورین خود تاکید کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما