کدخبر : 163331
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع «بنزین سوپر» در استان بوشهر از سر گرفته شد

جنوب پرس: مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر از سرگیری توزیع «بنزین سوپر» از اردیبهشت‌ماه در جایگاه‌های سوخت استان خبر داد.

 توزیع «بنزین سوپر» در استان بوشهر از سر گرفته شد

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، در پی انتشار گزارشی با عنوان «جایگاه‌های سوخت بوشهر همچنان خالی از «بنزین سوپر»!» از سوی این خبرگزاری، صبح امروز روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر به این موضوع واکنش نشان داد.

مهرداد بیوکی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خصوص مشکل نبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت در استان بوشهر، اظهار داشت: بر اساس امکانات موجود در کشور، سهمیه‌بنزین سوپر از ۱۰ اردیبهشت سال جاری به استان بوشهر تخصیص یافته است.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر افزود: در حال حاضر «بنزین سوپر» در جایگاه پرواز در بهمنی و جایگاه دریاکولاک در خیابان طالقانی شهر بوشهر و همچنین در بقیه شهرستان‌ها هم روزانه حداقل یک جایگاه، بنزین سوپر ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه ۶۵ جایگاه فعال فرآورده‌های نفتی در استان وجود دارد، ابراز کرد: روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بنزین در جایگاه‌های سوخت استان توزیع می‌شود. همچنین روزانه یک میلیون لیترگازوئیل و همچنین۱۶۰ هزار مترمکعب گاز CNG مصرف در استان بوشهر داریم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما