کدخبر : 163295
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار بوشهر:

فیلم سینمایی و سریال در وصف شهدای استان بوشهر تولید شود

جنوب پرس: استاندار بوشهر خواستار تولید آثار هنری از جمله فیلم سینمایی و سریال در وصف شهدای استان شد و گفت: کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر امسال برگزار می‌شود.
2839625

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر اظهار داشت: امنیت و اقتدار امروز کشور را مرهون جانفشانی شهدا هستیم و باید قدردان خون شهدا باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا با خون خود برای ما آرامش و امنیت را به ارمغان آورده‌اند بیان کرد: امسال کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر برگزار می‌شود که باید از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری با کیفیت آن استفاده شود.

استاندار بوشهر اضافه کرد: کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر در راستای معرفی حماسه آفرینی رزمندگان و شهدای والامقام، پیشینه تاریخی ایثار و فداکاری رزمندگان و ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر مشارکت و همراهی همه دستگاه‌ها در برگزاری این کنگره تصریح کرد: کمیته‌های ۲۰ گانه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تشکیل شده است که باید طرح‌ها و برنامه‌ها را گام به گام برگزار کنند.

گراوند خواستار تسریع در اجرای برنامه‌های مد نظر برای این کنگره شد و خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهم و مد نظر باید تولید برنامه‌های فاخر برای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر باشد و اعتبارات مورد نظر تخصیص یابد.

به گزارش مهروی با تاکید بر تولید برنامه‌های هنری و فرهنگی از جمله فیلم سینمایی در وصف شهدای استان بوشهر افزود: کارگروه تخصصی صدا و سیما، حوزه هنری و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه فعالیت گسترده‌ای داشته باشد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما