کدخبر : 163159
پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

به‌زودی شناور جدید مسافربری در مسیر خارگ-بوشهر فعال می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ گفت: به همت شهرداری و شورا و بخش خصوصی بومی یک شناور مسافربری جدید با ظرفیت 180 صندلی خریداری شده است که به‌زودی فعالیت خود را در مسیر خارگ- بوشهر شروع می‌کند.

به گزارش جنوب پرس ، مهدی بخشی امروز در بوشهر اظهار داشت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر و آگهی قرارداد خرید خدمت منتشر شده ، با حضور جناب آقای علی موحد به عنوان بخش خصوصی بومی نسبت به خرید کشتی درخور و با ظرفیت و امکانات بالا اقدام گردید تا گام مهمی در زمینه حل مشکلات مردم جزیره برداشته شود.

 رئیس شورای اسلامی شهر خارگ  عنوان کرد: این کشتی که به زودی جهت خدمت‌رسانی به مردم شریف جزیره خارگ وارد خط خواهد شد، ساخت کشور نروژ بوده و ۲۵ نات سرعت دارد و با ظرفیت ۱۸۰ صندلی مجهز به ۳۵ صندلی کلاس ویژه  در مسیر خارگ – بوشهر و بالعکس در خدمت مردم جزیره خارگ خواهد بود.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز در این راستا با حمایت حداکثری از بخش خصوصی تلاش خواهند داشت تا زمینه رفع دغدغه و مشکلات ولی‌نعمتان خود را بیش از پیش فراهم سازند.

شهردار خارگ با بیان اینکه حل معضل تردد مردم جزیره خارگ همواره دغدغه جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده است، عنوان کرد: متأسفانه از دیرباز همواره مشکلات تردد گریبان‌گیر مردم شریف خارگ بوده است.

عبدالحمید صفایی با اعلام اینکه پیگیری رفع مشکلات مردم را وظیفه خود می‌دانم، گفت:خوشبختانه رویکرد اعضای  شورای اسلامی شهر نیز بر این امر بود تا با همتی جدی و با به‌کارگیری توان مجموعه نسبت به حل این مشکل اقدام نماییم.

براساس گزارش فارس وی بیان کرد : در این رستا پس از هم‌اندیشی و تشکیل کارگروهی ویژه ، طبق مصوبه شورای اسلامی شهر نسبت به انتشار آگهی قرارداد خرید خدمت اقدام کردیم تا بتوانیم با حمایت از بخش خصوصی نسبت به خدمت‌رسانی به مردم دریا دل جزیره خارگ اقدام کنیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما